Новини | без цензури!

1/3

Олена Вітенко про паразитів в БЮТі та про «Україну – Вперед!»

  Інтернет видання "Свобода Слова в Україні" розпочинає цикл екслюзивних інтерв'ю. Сьогодні у нас в гостях Олена Вітенко, координатор партії "Україна - Вперед!" у Вінницькій області, екс народний депутат України, екс голова обласного осередку БЮТ.

Найцікавіше попереду!

 

  23 березня, перший заступник голови партії «України – Вперед!» у вінницькому прес-клубі заявив про те, що Ви, Олено Андріївно, станете очільником місцевого осередку. Як поставились Ви до нової посади?


.jpg_400_03


Сказати по правді, мені оце керування обласним осередком «України – Вперед!» не треба! Це не моє бажання, не моя вина. Політика неймовірно виснажує й забирає всю енергію, але я бачу велику перспективу команди Королевської, вона зупинить масову вакханалію, обливання брудом й буде дійсно займатись рішучими кроками для кращого майбутнього.


Розкажіть, будь ласка, про Вашу співпрацю з Наталією Королевською й плани міської організації «України – Вперед!»


Я знаю Королевську як харизматичну людину, людину з далеким й глибоким мисленням, вона розбирається в політиці й чітко вміє фільтрувати весь бруд, яким начинені сьогодні партійні організації. Адже якщо не відсіювати отих, хто голосно заявляють себе «опозиціонерами», а насправді лише напаковують собі кишені й купують «сонячне» місце в списках, то ситуація закінчиться як колись в 2006 р. у ВОО БЮТ – плачевним розбратом.

Королевська сьогодні групує навколо себе людей, які не бояться відверто й впевнено йти ВПЕРЕД, які не бояться заявляти свою чітку позицію й чітку мету. Наразі йде активна робота в партії. Вже з першого квітня по всіх районах області будуть відкриватись громадські приймальні. Розбудовується міцна партійна структура, де працюватимуть нові люди з новими думками й поглядами на нове майбутнє.


Що за «плачевний розбрат» в БЮТі, про який ви згадали? Наскільки я знаю, Ви, як очільник цієї партії, пережили ряд скандалів й були усунені з посади


На всі ті чутки, про те, що мене «поперли» з вінницької обласної організації «Батьківщини», я можу відповісти своє тверде «ні». Не так все було! Я бачила, що ніяких перспектив в цієї політичної сили вже немає, що команда Юлії Тимошенко виступала в ролі маріонеток, а таких як я, - людей, що уникали прямих антинародних указів, вони прибирали, причому робили це за допомогою брудних методів. Обговорити й спаплюжити – ось методи, якими діяли бютівці.


В БЮТі була створена ідеологія страху, ідеологія залякування, ми ходили з лозунгом «ищу врага»! Я зрозуміла це й почала відходити від партії.


Виходить, що місцеву «Батьківщину» хотіли практично знищити?


Так, але це робилось без відома лідера нашої партії. На Юлію Тимошенко зла не тримаю, я впевнена, що вона просто не бачила й не знала всієї тієї колотнечі, що відбувалась в нашій організації. І хоч пані Тимошенко, як лідер, мала б розібратись, вникнути в суть питання, на превеликий жаль вона цього не зробила.

А мене до неї просто не допустили! За Тимошенко тоді робили роботу «ті», хто сьогодні висуває себе на передній план. Через рік всі обвинувачення з мене було знято і, навіть, вибачення попросили, і я їх прийняла, але гіркий осад залишився й до сьогодні. Весь цей наклеп про нерухомість в Києві легко можна було перевірити по документах, однак на мої заклики ніхто не реагував. Місцева преса наввипередки подавала брудну інформацію, витягнуту з пальця.

Якраз оця вся брехня й стала причиною смерті мого чоловіка, його серце не витримало, коли він прочитав чергову статейку з вражаючим заголовком небезвідомого місцевого журналіста.


Як Ви відреагували на вашу заміну – Людмилу Щербаківську?


Коли постало питання про Людмилу Щербаківську як нового керівника БЮТ, то до мене приходили журналісти й питались моєї думки. Я відповіла їм тим, що Людмила Михайлівна буде гарним керівником, але лише в тому разі якщо врахує всі мої помилки. І ви знаєте, після виходу цього матеріалу Людмила Михайлівна приходила до мене подякувати за гарну оцінку.

shch_400

Олена Вітенко : " Щербаківська (на фото) людина не далекоглядна з примітивним мисленням"


Ви зараз підтримуєте зв’язок? Як Ви охарактеризуєте Людмилу Щербаківську як лідера ВОО БЮТ?


Зараз ми нерідко пересікаємось, постійно при цьому вітаючись. У нас немає дружніх стосунків, але й ворожнечі немає. Була колись ситуація, коли Людмила Щербаківська на кожному кроці контролювала й вимагала забрати карточки для голосування в Тетяни Яковенко, Петра Слотюка й Віталія Добровольського – в людей, які за шість роки роботи в «Батьківщині» вклали душу в цю партію. Було це завданням «зверху» чи її особиста ініціатива – не важливо, суть в тому, що вона це зробила, вона позбавила найкращих гравців партії права голосу.

Хіба можна ще краще охарактеризувати людину, тут все випливає з її дій. Вона напрацювала собі негатив ще на початку своєї кар’єри і це вказує на те, що вона людина не далекоглядна з примітивним мисленням.


Людмила Михайлівна стверджує, що буде йти на вибори по мажоритарному округу Порошенка. Як ви вважаєте, в неї є шанси на перемогу?


Вона буде працювати за принципом: «Голосуйте за Юлію Володимирівну!», а люди, не знаючи,  хто така Людмила Щербаківська будуть стверджувати: «Ми не її підтримуємо, ми підтримуємо Тимошенко». Колись моя команда працювала на образ Юлії Тимошенко, а тепер образ Тимошенко працює на Щербаківську. І вона може на цьому народному супротиві, на людській жалості до екс-прем’єр-міністра, позмагатись по мажоритарному окрузі Петра Порошенка.

А от розказати людям про те, чого досягнула вона сама, своїми зусиллями, своїми недоспаними ночами, Щербаківська не зможе, бо звикла паразитувати на чужому іміджі. Вона зробить ставку на авторитет лідера БЮТ.


Ходили чутки, що Ви в поганих стосунках з мером Вінниці; підтвердіть, будь ласка, це чи спростуйте


Зараз у мене нормальні стосунки з мером, хоч я, фактично, за них й потерпіла – за Гройсмана й за Домбровського, й за Порошенка – це треба було бачити! Але я не могла кидати область й своїх людей через несумісні погляди з вищеперерахованими, я щоб почала «колотити» й виконувати свої обов’язки методами отих провладних авантюристів, що «зверху», то мене не пробачив би народ. Однак хочу сказати, що якщо політика – це мистецтво компромісів, то Володимир Борисович, вдало володіє цим мистецтвом.


Ваша оцінка діяльність обласної влади?


Я наразі погано орієнтуюсь в проблематиці області. Та, попри все, можу сказати, що Джига й Татусяк значно кращі теоретики, ніж практики.


 

 

Поділитись новиною:

31 Березня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Спілкувалась Наталка Хмара

Коментарі

Ім´я не вказано |

09:49 31 Березня, 2012

 

 

(0)

вчера хлопнули регионалов седня бют - логично свобода слова

Ім´я не вказано |

09:49 31 Березня, 2012

 

 

(0)

так это ж правильно

винничанин |

09:50 31 Березня, 2012

 

 

(0)

а че токо хвалить власть и хаять опозицию надо быть справедливыми

Ім´я не вказано |

09:52 31 Березня, 2012

 

 

(+1)

живенький сайт я такі люблю

тарантуй |

10:12 31 Березня, 2012

 

 

(0)

ну шо я могу сказать, грамотно подобрали витенко для интервью она как начнет говорить так всех и польет и бют и джигу с татусяком в концовке

очінавикаті |

10:14 31 Березня, 2012

 

 

(+1)

щось цей сайт явно наривається на скандали

Ім´я не вказано |

10:20 31 Березня, 2012

 

 

(0)

они тупо пиарятся

Ім´я не вказано |

10:29 31 Березня, 2012

 

 

(0)

мне понравилось начало - НАЙЦІКАВІШЕ ПОПЕРЕДУ ...это они так шантажируют политиков что ли

Ім´я не вказано |

10:35 31 Березня, 2012

 

 

(0)

редактору!!! готовся - это уже втоорой позов в суд ты достал

Ім´я не вказано |

10:59 31 Березня, 2012

 

 

(0)

та шо вы со своими позовами заладили?

Wuebynchik |

11:43 31 Березня, 2012

 

 

(0)

тут хитро! всех поливает витенко а они пишут не предерешся

Ім´я не вказано |

13:39 31 Березня, 2012

 

 

(0)

Людмила Михайлівна та скажіть їм вже щось, чого ви завждти мовчите

Ім´я не вказано |

13:39 31 Березня, 2012

 

 

(0)

а она не может..хихихихихихихи

Ім´я не вказано |

13:40 31 Березня, 2012

 

 

(0)

связки порвала?

Ім´я не вказано |

13:40 31 Березня, 2012

 

 

(0)

она без бумажки не шарит базарить че ли?

Ім´я не вказано |

13:41 31 Березня, 2012

 

 

(0)

як вона могла? це ж її соратниця в минулому? Вітенко не права

справедливість є |

13:45 31 Березня, 2012

 

 

(0)

це чергова провокація цього ганебного сайту!!!!!!! скоти

Ім´я не вказано |

13:45 31 Березня, 2012

 

 

(0)

вони спеціально задавали такі питання щоб зганьбити бют

Ім´я не вказано |

13:46 31 Березня, 2012

 

 

(0)

а что у витенко мозгов нету своих? пусть не твечает так она шо думала тои сказала

справедливість є |

13:48 31 Березня, 2012

 

 

(0)

ПРОДАЖНІ ПАДЛИ ЖУРНАЛЮГИ СТАЛІНА НА ВАС НЕ МАЄ!!!!!

Сталин |

14:06 31 Березня, 2012

 

 

(0)

Давайтэ разбэрёмся, таварищи - если Витэнко врёт, её надо расстрэлять. Но если она говорит правду... тогда надо расстрэлять Щэрбаковскую!

Ім´я не вказано |

14:14 31 Березня, 2012

 

 

(0)

товарищ Иосиф! Коба! це ви? где ж вы так долго пропадали тут без вас бэзпрэдэл!!! синебелые против краснобелых и вобще их тут х...... разбереш хто з кем шо делать???!!!

Добродій |

14:28 31 Березня, 2012

 

 

(0)

А чого Витенко скромно промувчала про свою "бідність" після переходу до провладноі коаліції і звідки внеі з'явились гроші купити сину Lexus, десятки гектарів землі, квартири в самому єлітному районі Вінниці. І зовсім пам'ять відняло як вона продавала місця в партійномих списках до всіх рад і як ці покупці потім стали місцевими тушками, а сама вона стала тушкою в ВР,а Юля на з'їзді казала за вона за перехід отримала 4млн.$. Її вигнали з нашої партії за зраду!!!

Ім´я не вказано |

14:37 31 Березня, 2012

 

 

(0)

Добродию! дайте инфо на этот сайт пусть напишут раз они такие модные

винничанин |

13:02 02 Квітня, 2012

 

 

(0)

О! ВСПЛЫЛО! ЧУДО!

Ім´я не вказано |

20:49 03 Квітня, 2012

 

 

(0)

Пане Добродію чи Добродійко, включіть мозги, ви хоч уявляєте собі , що таке 4 млн.дол.? Одна баба сказала, а ви й собі ...

Ім´я не вказано |

20:52 03 Квітня, 2012

 

 

(0)

Все правильно в цій статті Вітенко говорить! Уважно читайте.

Ім´я не вказано |

08:20 06 Квітня, 2012

 

 

(+1)

В и т е н к о Это женщина с большой буквы.благодаря ей и ее подругам есть бют в области и многие так званые так званые политики обязаны имено ей.самый хорошый полит-организатор это тоже оно.я горжус и не скрываю ,что я ее знаю с ней был знаком думаю что я ей еще помогу.я помню добрату и ее плечо на выборах 2010 она мне немного помогла .она супер!!!!!

Василь Петрович |

14:07 06 Квітня, 2012

 

 

(+2)

Заздрісникам Вітенко пораджу звернутися у Фонд побріхувачів, де роздаються кошти на лікування хворих на заздрощі до чужих статків. Духовним багатством, яким не обділена Вітенко, я впевнений, вона ділиться з усіма мислячими людьми. Свою роботу на користь громади Вінниччини вона показала й після відходу від політики з 2007 року. Заберіть її горе та пережите нею через недоумків та афіристів собі, тоді пізнаєте її щастя. Вам би хоч краплю благородства та сміливості Олени, тоді б не заробляли гріха, повторюючи побрехеньки ідіотів. Вітенко могла помилитися, але злісність та підступність - то не її. Особистостей у нас не люблять.

Павло Петрович |

00:58 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

Цікаво, чи то грошовитих ворогів у Вітенко так багато, чи то у нас такі "проффесіонали" журналісти, які вміють так гарно зробити з порядної людини людину безпринципну та аморальну... невже так важко просто написати правду? чи без ваших дешевих сенсацій ніхто не читатиме про справжніх героїв нашого часу? невже нікого не цікавлять порядні люди, яких сьогодні все важче і важче знайти? чи справді в погоні за багатством людство в подальшому втратить останні цінності, і ми в майбутньому так і будемо читати БРЕХНЮ про тих хто поклав життя служінню Україні!

нехохлы |

08:35 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

Если бы Витенко была бы еще и материально богатой - мы бы за нее только порадовались бы. А бредовый элитно дворцовый "добродий"-бацыла бомжует? и интернетирует с помойкм "его" партии что ли? Само ты тушка безмозглая что-то. где то, когда то, от кого то слышавшая. Это удар-ные братковские подходы. Не поумнели еще? "Режисеры" руками Витенко хотят помочь псисам убрать Щербаковскую? Зная Витенко - она бы на это не пошла. Витенко отошла от идиотства в политике и никуда не переходила. Включай мозги, если еще имеешь их, "добродетель".

Ім´я не вказано |

12:21 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

при чем тут журналисты? если витенко такого им не говорила пусть даст опровержение а если чето брякнула то пусть сначала думает а потом говорит а не наоборот. а если журналисты не захотят давать опровержение пусть идет в суд

Ім´я не вказано |

12:23 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

слушайте каким это образом руками витенко можна убрать голову бют? Щербакивстку? кто она такая эта Витенко? работает с королевской и шо? партия Королевской наберет 5 % не смешите сами себя

Ім´я не вказано |

12:25 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

да Вітенко "Дуже" впливовий політик хай роскаже скільки відсотків набрала особисто вона на місцевих виборах останніх??? а? 1.5 чи 2%? вона думала коли була головою бюта шо це за неї голосують бо вона на бандурі грає от і ткнули її на виборах 1 процентом шо люди голосували за тимошенко а не за її баян

смышленый |

14:19 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

как ловко кукловоды обыгрывают сказанное Витенко. Она же чесно, пусть и в последний момент без раскрутки Украинской соц.-дем. партии в области (теперь - "Украина - вперед!" с единомышленниками шла на местные выборы 2010 г. и бют не хаяла в отличии от некоторых, что всех поливают грязью. А баян и бандура - это лучше чем дурак или дура, смеющаяся с выборных %. Даже дураку ясно кого проводили на тех выборах на округе, где была Витенко. И нужные % были, но раздробленность соц.-демократов (несколько абревиатур) сделали свое. Елена, плюнь на все. отойди и от этих бездуховных шакалов, а то опять будешь проводить крокодилов-алигаторов во власть. Не марайся. О тебе плохо могут говорить только редкие стервозы. Украина выстоит благодаря таким как ты. Терпения тебе. Ты не одна! Поддержим!!!

Ім´я не вказано |

14:52 07 Квітня, 2012

 

 

(-1)

чьи кукловоды??? вы обвиняете журналистов в том что они чьи то марионетки? уточните тогда чьи?

Ім´я не вказано |

15:02 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

Молодец, Смышленый! Круто! Уважаю!

мозя |

15:08 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

ну да, а сайт спеціально створили для дискредитації ВІТЕНКО!!! ну і для Королевської так заодно ти не перебільшуєш своєї значимості в області друзяко

Ім´я не вказано |

15:09 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

О, зачепили "аналітика" від Бюту проценти Вітенко на минулих виборах... Та ти , музиканте, так розумієшся на тих процентах, як ... в апельсинах. Ти ж баян від бандури не можеш відрізнити...

Ім´я не вказано |

15:09 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

журналисты марионетки татусяка это его сайт пАлюБЕ

Ім´я не вказано |

15:12 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

это вы кому про аналитика бюта пишите?

теренстрент |

15:14 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

королевская уже троллей завела для нета? почем платит?

Ім´я не вказано |

15:25 07 Квітня, 2012

 

 

(0)

королевска симпотна но не палитик

українець |

16:01 07 Квітня, 2012

 

 

(+1)

Антибаянобандуристу. Служки процентам та нулям як хохлуї чи павліки морозови козирнуть будь-якому політичному диверсанту, щоби заробити на прожиття. А як же Україна?!! Про неї забувати не варто! Плече в плече, українці! Хохлам холуям - ганьба! Підтримую "смишльоного". Олено, не влізь знову між дурисвітів та шакалів. Використають і кинуть як і попередники. Слава Україні!!!

Дарвин |

16:35 09 Квітня, 2012

 

 

(0)

О! не знал, что Витенко виртуоз, играющий на разных музыкальных инструментах. Если это правда, то - браво! Не редко политические подонки-опоненты нормальных людей в политике и над украинскими святынями не прочь поистязаться, как над бандурой в этом случае. Такие не поймут никогда, что тупость толкает Украину на превращение в "КИН-ДЗА-ДЗА", где пацаки, ПЖ и фитюльки, как запрограммированные роботы будут занимаются только зарабатыванием денег любой ценой для наполнения брюха и как тупые человекоподобные будут общаться между собой междометными КУ...

Вінничанин |

12:18 22 Квітня, 2012

 

 

(0)

Вітенко добра та порядна людина, Вона знає де буде користнийшою , аи ні на користь собі . Олену Вітенко завжди поважали як і однопартійци ,так і опоненти за принциповість та чесність . Нажаль в БЮТі залишаються зовсім віпадкові люди , але це провина їх лідеркі і оточення які зовсим не преділяют поваги до своїх виборців в області .

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022