Новини | без цензури!

1/3

Віктор Балога зареєстрував законопроект про вищу освіту

Віктор Балога, член Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції, написав на своїй сторінці у Фейсбук, що це той варіант, який напрацювала робоча група при Кабінеті Міністрів і який, у підсумку, уряд дуже не хоче вносити. І зараз робиться все можливе, щоб змінити його до невпізнаваності і викинути з нього усі прогресивні моменти.

 

Віктор Балога, за його словами, на прохання учасників робочої групи, яку очолював академік Згуровський, вніс проект Закону України "Про вищу освіту" від свого імені. І це вже третій законопроект про вищу освіту – один внесли депутати з більшості, інший – з опозиції.

 

Нардеп не представляє інтереси ні влади, ні опозиції, а вносить законопроект, над яким більше року працювали освітяни, вчені, ректори і студенти. Головна його ідеологія – децентралізація освіти. Щоб міністерство менше втручалося в роботу навчальних закладів, а останні – мали більше повноважень і можливостей для розвитку. 

 

- Це практика цивілізованих держав. І найголовніше – це результат роботи громадськості, а не влади, чи опозиції. Ці люди дуже хочуть, щоб новий закон дав можливість освіті і науці розвиватися. І ніякої політики в цьому питанні бути не повинно, - пише Віктор Балога.

 

Політик розраховує на підтримку як влади, так і опозиції.

 
Зареєстрував законопроект про вищу освіту.
Це той варіант, який напрацювала робоча група при Кабінеті Міністрів і який, у підсумку, уряд дуже не хоче вносити. І зараз робиться все можливе, щоб змінити його до невпізнаваності і викинути з нього усі прогресивні моменти.
Тому я, на прохання учасників цієї робочої групи, яку очолював академік Згуровський, вніс його від свого імені. І це вже третій законопроект про вищу освіту – один внесли депутати з більшості, інший – з опозиції.
У цьому випадку я не представляю інтереси ні влади, ні опозиції. Я вношу законопроект, над яким більше року працювали освітяни, вчені, ректори і студенти. Головна його ідеологія – децентралізація освіти. Щоб міністерство менше втручалося в роботу навчальних закладів, а останні – мали більше повноважень і можливостей для розвитку. 
Це практика цивілізованих держав. І найголовніше – це результат роботи громадськості, а не влади, чи опозиції. Ці люди дуже хочуть, щоб новий закон дав можливість освіті і науці розвиватися. І ніякої політики в цьому питанні бути не повинно.
Дуже розраховую на підтримку як влади, так і опозиції.
Посмотреть перевод
Єдиний Центр » Проект Закону України "Про вищу освіту" (нова редакція)
www.edc.org.ua
Єдиний Центр »
 
 
 
 

Поділитись новиною:

22 Січня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020