Новини | без цензури!

1/3

Переворот у райраді? або Якщо Тимошенко сидить ні за що в тюрмі, то Сітарський має радіти, що його тільки з посади знімають

У Вінницькій районній раді 26 депутатів вимагають припинення повноважень на посаді заступника голови районної ради Сергія Сітарського.

 

Ми запитали у нього, як він сам ставиться до такої ініціативи депутатів. 

– Таке звернення справді є. Проте, якщо ми живемо в демократичній державі і діємо в правовому полі, то слід неухильно дотримуватися букви закону. Я маю на увазі, що на цю посаду мене обрали депутати, і тільки вони можуть вирішувати мою долю.

– Хто ці люди, яких не влаштовує Сергій Сітарський? Які політичні сили вони представляють?

– Гадаю, що учасників «тихого перевороту» виборці запитають про причини зміни їхньої політичної орієнтації. Ось ці депутати: Шмігель В. Б. – «Єдність», Петько М. Г. – «Єдність» (с. Медвеже Вушко), Павловський В. Ю. – «Єдність»,  Плакіда О. О. – «Єдність» (смт Вороновиця),  Кучерук Ю. Ю. – «Єдність» (с. Гавришівка), Настоящий В. А. – «Сильна Україна»,  Конопліцька З. В. –  «Рух» (с. Великі Крушлинці),  Остафієв О. Г. – «Партія Зелених» (смт Десна),  Парфенюк Ю.І. – «Народна партія» (с.Іванівка), Сидоренко А. С. – «Народна влада» (с. Мізяківські-Хутори), Мосін М.І. –  «УДАР», Ткачук С. Г. – «Удар», Мельник О. В. – «Совість України» (с. Ксаверівка), Белза І. М. – «Совість України»,  Майстер Г.І. – «Совість України» (с. Бохоники),  Шмирко В. О. – «Совість України» (с. Яку шинці), Заяць О. М. – «СовістьУкраїни» (с. Писарівка), Земелєва Л. А. – «Совість України» (с. Гуменне), Благун О. В. – «Совість України» (смт Стрижака),  Дарморос В. Е. – «Совість України» (с. Пултівці),  Чернега О. М. – «Совість України» (с. Дорожне), Вітюк А. М. – «Совість України», Легкун С. В. – «Совість України» (с. Малі Крушлинці), Дручинський А. М. – «Совість України», Демченко М.І. – «Совість України» (с. Сосонка), Яворська Л. М. – «Совість України». Тож 27 квітня на черговій 14-й сесії Вінницької районної ради це питання буде поставлено на голосування. Я, правда, так і не отримав вмотивованої відповіді, у чому причина такого поспішного рішення. Згідно із законом, за звільнення повинні проголосувати 34 депутати, а підписів є тільки 26. Крім того, депутатська комісія вже запропонувала другим питанням на сесії обрати нового заступника.

zajava___400

Це справді так, і тому всім зрозуміло, що причина не в мені, а в посаді, яку готують іншій людині, яка займатиметься виборами. Що стосується голосів, я думаю, що спільно з регіоналами, які сьогодні активно рухають цей процес, вони наберуть потрібну кількість голосів. Для цього є цілий набір недемократичних важелів впливу. З підписантів, як видно, немає жодної людини, яка б почувалася незалежною. В одного який – неякий бізнес, в іншого, хоч маленька, але посада. Зрештою, досить дивно виглядає, що при «живому» заступнику передбачено обрання нового. Ніхто не замислюється, що раптом під час таємного голосування у деяких депутатів прокинеться сумління? Чи все буде під наглядом? Складається враження, що вже все вирішено й ініціаторам тільки треба дотриматися формальної процедури. Тут чітко проглядається порушення п.1 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», де зазначається, що районна рада має одного заступника, та п. 5 статті 47, де передбачено обов’язковий попередній розгляд нової кандидатури постійними комісіями районної ради. То ж юридичне безглуздя очевидне.

– Чому, на вашу думку, виникла така ситуація?

– Фракція ВО «Батьківщина» у Вінницькій районній раді найбільша, тож логічно, що наш представник представлений у керівництві ради, як це зроблено в парламенті. Голова райради – представник партії влади, заступник – опозиції. Вважаю, що це реально відображає політичну ситуацію. Після виборів Партію регіонів така розстановка влаштовувала. Що ж змінилося? Річ у тім, що наближаються вибори і її авторитет ніщо не може порятувати, тож слід вдаватися до адміністративного тиску, а, можливо, й фальсифікацій. Аби порятуватися, ці політики вдаватимуться до всього, щоб наобіцяти сім мішків вовни і нічого не зробити. Вони на всіх гілках влади показали свою неспроможність і тому вдаються до запровадження авторитарного режиму, але я впевнений, що наші громадяни не хочуть повернутися у сталінські часи з чорним «воронком».

Партія влади вкотре довела, що для неї немає нічого святого, і домовлятися з цією силою небезпечно. Партії регіонів не потрібен представник «Батьківщини», який не хвалить владу. Який говорить людям відверто, що відправляти силоміць учителів і медиків у відпустки за власним бажанням задля економії коштів, при цьому звітуючи про великі здобутки, це аморально. Хіба їм потрібен посадовець, який вголос доводить думку медиків і мешканців району, що пілотний проект реформування медицини не що інше, як її знищення? Дореформувалися до того, що «швидка» їде до помираючої людини 45–50 хвилин, коли рахунок життя йде на секунди. І про ці «прєлєсті кращого життя вже сьогодні» можна говорити багато, але не кожному. Тому регіонали об’єдналися з «Єдністю» (керує «помаранчевий» Олександр Домбровський) та партією «Совість України» (керує безпартійний Володимир Гройсман) за підтримки ніби опозиційного «Удару» та одного рухівця (фантастичне поєднання), з наміром прибирати непоступливого бютівця.

– Чого ви очікуєте, якого результату?

– Під час обговорення листа в одній із комісій районної ради наш депутат сказав, щоб звільнити з посади заступника, потрібна вагома причина. На що ініціатор відповів: «Ваша Тимошенко сидить ні за що в тюрмі, то хай Сітарський радіє, що його тільки з посади знімають».

Зрештою, я не тримаюсь за посаду. Мене дуже непокоїть, що, домігшись свого, владні та провладні депутати підпишуть вирок існуванню району. Саме цього домагаються вожді різного штибу. І коли «дерибан» розпочнеться, тоді буде пізно запитати з тих, хто сьогодні займається дрібним гендлюванням. Ліквідація району означає, що населені пункти приєднають до сусідніх районів, а місто «пригорне» до себе суміжні розпайовані землі, залякуючи власників, відбере їх (як це робиться навколо Києва) і одні площі віддасть під забудову багатіям, на інших зробить смітник, як біля Стадниці. Партія влади знає, що фракція «Батьківщини» з цього приводу займає принципову позицію, а це так заважає.

 

 

 

Поділитись новиною:

05 Квітня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Владислав Любомиров

Коментарі

Ім´я не вказано |

15:47 05 Квітня, 2012

 

 

(+2)

Ну а после Вова Гройсман может и начинать дерибан пригородных земель

Ім´я не вказано |

16:51 05 Квітня, 2012

 

 

(0)

ой ли ой ли а гройсман то при чем к району??!!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

17:35 05 Квітня, 2012

 

 

(0)

все логично Порох пошел к ПРам вот домбр в скрытую будет помогать власти

Ім´я не вказано |

17:51 05 Квітня, 2012

 

 

(+1)

Шановний пан Сітарський мав тісні домовленості з регіоналами на місцевих виборах, що підтверджує його обрання заступником ради. А такі іуди з хворобливою уявою виличності своєї персони, ні що інше як Шарікови і Швондери

Патриот |

21:18 05 Квітня, 2012

 

 

(+1)

Батьківщина с ПР договорилась и выбрали секретаря рады от ПР, а заступника Ситарского и два года делили районную землю, устроили массу своих людей на работу в райраду и все у них было хорошо, других депутатов они не видели в упор, а сейчас испугались, что могут лишится хлебного местечка. Первое - А пусть журналисты подымут все голосования и все станет ясно, кто, как и с кем голосовал. Второе- а чего ему переживать, если голосов нет и ПР не подписывается, Третье - даже своим они не верят и потому боятся, что на тайном голосовании те от "большой" любви к своим вождям проголосуют как захотят, Четвертое - что "Батьківщина" с ПР сделали за два года для людей, для района. P.S после снятия Ситарского посыпаться вся пирамида и головного редактора районной газеты тоже уволят, все кормушка прикрывается.

Ім´я не вказано |

21:32 05 Квітня, 2012

 

 

(0)

а сколько получает главный редактор газеты? прям миллионы что ли? какая нафик кормушка?

Ім´я не вказано |

09:35 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

Гройсману земли в городе мало так вот он на район пошёл.Где СОВІСТЬ была там хуй вырос.А команда Вовы в райраде все бывшие партийцы пчеловода из "Нашей украины"

Патріот |

10:18 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

А навіщо та газета взагалі була потрібна, адже на ню з районного бюджета виділили майже два мілліони грн. Що не має куди витрачати ці кошти, все гаразд з ФАПами, сільскими школами, садочками, клубами? А подивіться хто голосував за це рішення і які політичні сили вона вихваляє?.... Правильно голосували разом тільки БЮТ і ПР і пишут в ній виключно про них.

Ім´я не вказано |

11:25 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

Патриот - ти шо в сосну в’їбався , ти розумієш що таку для районної газети 2 млн?!!!!Скажи шо ти куриш і де брав.За всю історію України ні одна районка такі гроші не бачила і не побачить.І перед тим як щось ліпити піди попрацюй в район.

Ім´я не вказано |

11:28 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

Да у Патриота нет ума, таких бюджетов в государствиных газетах районного маштаба нет и не будет.По ходу мальчик школьник.

Ім´я не вказано |

11:35 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

"Патрыот", а ти в нас хто, Робин ГГГуд, бля!!!!???? Вспомнив ФАПи, сыльськы школи і т.д. Перед тим як таку Х....ЙНЮ ПИСАТИ - вивчи матчасть. Від таких борців-патріотів як ти, вже МОзги в глову не влязать, читаєш і прозріваєш, бля, скільки ж борців за справедливість є у НАС (районі, області, країні). Чого ж ми так всі хреново живем??????

Ім´я не вказано |

11:37 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

"Патріот" ти хоть розумієш що таке 2 млн., і що таке районна газета????????????????????

Ім´я не вказано |

11:40 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

я так підозрюю (можливо я помиляюсь) що "Патріот" так розуміється на районних газетах і районих бюджетах, як Я - в колбасних обрєзках!!! Таку єрєсть ляпнув, як корова на дорозі!!! Сеня - читай "Мурзілку" і не ліпи, більше, таких друниць, бо не виростеш.

Добродій |

11:45 06 Квітня, 2012

 

 

(+1)

Друзі не лайтись так. Можливо і не такі гроші на цю газету виділились, та і грець з нею. А от те що "Батьківщина" голосує разом з владою, то істинна правда. ПРовська влада без їх голосів не провела б жодного рішення. А такий принциповий "опозиціонер" якій працює заступником у голови ради як Сітарський (а вже це виглядає смішно), чому не робив заяви про розбазарювання земель (роздачу "принциповим" партійцям на родичів, та близьких за їх голосування), про не прозору закупівлю, про підствні тендери? Їх все влаштовувало.

Ім´я не вказано |

11:50 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

Я - маю стажу роботи в районних газетах стільки, шо піздец!!! більше 10 років. всю дорогу працював "старшим штуцарщиком на разливе с крепостью до 40". Більше ніж 120 тис. на рік ні одна газета за всю історію НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НА БАЧИЛА (в Віницькій області). І якщо ти порахуєш скільки вся ця бадяга коштує, ти побачиш що це - мізер, і люба газета (районна) рве жопу щоб більше мати реклами і всякої такої хєрні, щоб хоть якось існувати, при мінімальних окладах і т.д. "Патріот" - не позорся своєю необізнанністю, я тебе як батько прошу!!!!

Ім´я не вказано |

12:01 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

А чого всі тат переймаються? Змінят головного редактора та і все, а перед цим знімуть Сітарского! Ви ж демократи, то чого заборонили своїм партійцям з "Батьківщини" приходити на сесію? А от побачим чи послухають вони своїх вождів? Всім цим партійцям горе-патріотам жилось добре, посади, державні зарплати, розподіл землі, а тут раптом прийдеться шукати роботу! Злюдьми потрібно було працювати, депутатами, а не прислуговувати владі! І стосовно залежності районних депутатів від влади, так там тільки "Батьківщина" і працевлаштована.

Ім´я не вказано |

12:10 06 Квітня, 2012

 

 

(+2)

А как же этого "независимого оппозиционера" тогда избрали заместителем?! Где он взял голоса когда все эти же депутаты и фракции, которые обратились с заявлением не давали свои голоса!

Ім´я не вказано |

12:26 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

Серега, беги к Векличу и клянись в вечной любви, может он и своим регионалам даст команду не снимать тебя, хотя на тайном голосовании врядли тебя это спасет. Слишком велика "любовь" коллег к тебе!

Ім´я не вказано |

12:41 06 Квітня, 2012

 

 

(-1)

плюсую

Ім´я не вказано |

09:37 09 Квітня, 2012

 

 

(0)

Бог з нею, тією політикою і політиками, хочеться звернутися до так званого "автора матеріалу" Владислава Любомирова, навряд чи це його справжнє ім’я, бо матеріал то вкрадений і не написано звідки.

админ |

10:36 09 Квітня, 2012

 

 

(+1)

вкажіть будь ласка джерело, з якого "вкрадений" матеріал?

Ім´я не вказано |

11:18 09 Квітня, 2012

 

 

(0)

Я передплачую газету "Вінницький район" і "Переворот у райраді" прочитав у №14 від 5 квітня за підписом Лесі Мороз

админ |

11:22 09 Квітня, 2012

 

 

(+1)

чому Ви вирішили, що матеріал вкрадений? у автора є претензії?

Ім´я не вказано |

11:48 09 Квітня, 2012

 

 

(0)

Мені це невідомо, але посилання на джерело мало б бути.

админ |

12:19 09 Квітня, 2012

 

 

(0)

в даному випадку не має

Ім´я не вказано |

14:59 09 Квітня, 2012

 

 

(0)

Шановний пан Сітарський. Хіба ж ви колись сварили існуючу владу?! Ви ж тільки те й робили, що бігали на 2-й поверх і цілювали її в зад! Вони вам за це навіть добавку до зарплати виписали на сесії. Тож поки Юля сиділа в тюрмі, Ви жирували, заграваючи з владою і тупо тримаючись за крісло. І не треба вдавати з себе велікого опозиціонера! Карєрист, інтригант і іуда! А Гройсман тут ні до чого. Ви про себе надто високої думки. Якби він захотів "роздерибанити" землі, то Сітарський йому б не завадив. Скоріше регіонали прибирають шакалів, щоб не плуталися під ногами. Юля, принаймні, не лизала їм зади, тому було б краще вам з нею помінятися місцями! Все, сливай воду!

моє ім’я вам ні про що не скаже |

20:47 09 Квітня, 2012

 

 

(+3)

Стало дуже цікаво, по-перше: що то за надбавки, до зарплати, які виписуються на сесії (мабудь в обхід законодавству з оплати праці!?!), по-друге покажіть мені хоч одного не кар’єриста та не інтригана з тієї групи людей в яку входять депутати, очільники владних структур та різних партійних організацій (чомусь не маю сумніву, що пан "Ім´я не вказано 14:59 09 Квітня, 2012" також належить до цієї групи), а от з приводу "іуда" – вельми цікаво, аргументуйте. Прошу пана поділитись інформацією, та викласти факти щодо цих закидів. Чекаю з неперпінням.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022