Новини | без цензури!

1/3

На Вінниччині селяни вчинили повстання: міліція оточила село

На Вінниччині міліціонери оточили ціле село і охороняють кордони. Там селянське повстання. Люд погрожує вчинити самосуд над місцевим бізнесменом. Вірменом. Мовляв, він дубасить та ґвалтує односельців. За його спиною стоїть цілий сімейний клан. А міліція на це не зважає. Селяни нишком написали «Вікнам». Борис Сачалко рушив на Вінниччину і з’ясував - конфліктна ситуація не така однозначна, як описали селяни.


Борис Сачалко, кореспондент:Останні три роки жителі цього села живуть у постійному страху. Їх так залякали, що вони навіть до міліціонерів боялися звернутися. В останній надії потайки селяни надіслали «Вікнам» лист. В ньому описали, що тут відбувається. Під листом підписався кожен селянин - тут з десяток сторінок підписів.У листі пишуть: село живе за законами голлівудського трилера. Тут жертва на жертві, їх навіть шукати довго не треба. Ось у Віктора донька останніми місяцями боїться виходити з дому.


Віктор:


Записку мені лишила - я вагітна. Він її підвіз, ну, і всьо… В кінці вивіз за селоі… Всьо… Вона казала, що згоди на це не було.
А ця жінка ніби то на власні очі бачила, як ледь не вбили односельця.Людмила Кумівська, мешканка села Вендичани:


Він привіз людину в машині, голову запхали в багажник і били бітами. Він його закрив у підвалі.Усі ці люди говорять про місцевого підприємця вірмена, власника сілької кав’ярні. Тутешні кажуть, живе тут вже 15 років. Але посміливішав, коли бізнес пішов. Вони не раз зверталися до дільничного, писали заяви, але результату, кажуть, жодного. Ледь не дійшло до самосуду, але у селі кілька вірменських родин.Мешканці села Вендичани:


Вони дружно тримаються. Одне за одного. Не залишать в біді. Не те, що ми, українці, побили, і ми собі пішли далі - і твоя біда залишилася твоєю бідою. Вони за свого заступаються, і люди бояться.


Їм сьогодні урвався терпець. Ось селяни зібралися всі разом, аби зрозуміти, що із місцевим підприємцем робити.Артан Айрапетян, підприємець:


Я свою вину не признаю.Це той, через кого заповнено весь сільський майдан. Артан Айрапетян - переконує - його звинувачують, бо його заклад хочуть одібрати.Артан Айрапетян, підприємець:


Є конкуренти. Сказали, - ты работать не будеш. Вже два роки між нами конфлікт. Люди поняли у кого лучше и начали к нам ходить.Усі звинувачення він відкидає, називає їх провокацією. До того ж бездоказовою і переконує, що селян підбурили зумисне. Бійки у селі справді були, але він не має до них жодного стосунку. Бо що до жодної сутички міліція доказів ще й досі не знайшла. Це ще хто кого більше б’є - скаржиться власник кав’ярні. Показує розбиту голову свого племінника і пояснює, що це він так на дискотеку сходив.Артан Айрапетян, підприємець:


Стоять хлопці і… от прийшов армянин, приїхав чорний. Він ні з того ні з сього взяв трубу і в голову.Нині у міліції не на жарт стурбовані становищем у селі. Тут переконують - найліпші слідчі області взялися перевіряти, чи нехтували попередніми зверненнями селян згідно з чинним законодавством. За останнім випадком побиття тутешні міліціонери навіть порушили кримінальне провадження. Однак наголошують, що місцевий підприємець не підозрюваний. Жодних переконливих доказів його провини немає.Сергій Вучкан, перший заступник УМВС у Вінницькій області:


Є подія, яка була в вечірній час, і ніхто її не бачив. Я не буду розказувати подробності, але ми проводимо усі необхідні… Ми діємо згідно нашого законодавства, і ми діємо в тому правовому полі, в якому ми можемо працювати і зараз рано говорити про якісь підозри.Доки міліціонери шукають доказів - селяни мітингують. Вимагають, аби щонайбільше за десять днів правоохоронці вивчили становище. Міліціонери вже про всяк випадок оточили село. Аби, поки тривають слідчі дії, і в українців, і у вірменів не з’явилося нових синців і переломів.Анатолій Юрчак, мешканець села Вендичани:Боїмося ходити по селу. Чи там ходити ніччю. Як ходити. Боїмося за дітей… за внуків.

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

02 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Світовид |

08:17 02 Лютого, 2013

 

 

(+40)

армяни настільки наглі, що розуміють тільки трубою по голові - а до того ні на які розмови з ними немає сенсу витрачати час !

Аентон |

20:08 02 Лютого, 2013

 

 

(+5)

ничего такого тут нет потому что нашим политикам выгодно состояние рабов. что батькивщине что рыгам. политикам наплевать на нас потому что мы плюем на себя.

світлий |

22:52 02 Лютого, 2013

 

 

(+11)

повністю згідний. чужинці вважають українців за "библо". така сама ситуація в селі софіївська борщагівка, де армяни разом з будівельною мафією повністю взяли підконтроль бюджет села, а стосовно непокірних та тих хто багато знає застосовують залякування, погрози та фізичну силу

Рабочий класс |

11:13 27 Березня, 2013

 

 

(-4)

Товарищи, проблема не в национальности. Наглые бывают не только армяне, евреи, американцы, немцы, но и украинцы и русские, если имеют свой БИЗНЕС. То есть вся проблема в частной собственности на средства производства. Необходим классовый подход к разрешению проблемы. Пока рабочие не осознают себя классом, не объединяться и не организуются в свою рабочую партию (марксистско-ленинскую) против класса буржуазии, будут постоянные стычки с кровопролитием, в интересах лидеров буржуазных партий. Нужен Ленин со Сталиным. Без диктатуры пролетариата ничего не изменится.

свае |

08:22 02 Лютого, 2013

 

 

(+11)

свободу на чорних

веген |

08:24 02 Лютого, 2013

 

 

(+19)

приїде свобода і чорним віли!!!!!!!!!!!!!!!!

DJ254 |

09:15 02 Лютого, 2013

 

 

(+22)

гнать нахер надо их отсюда афганцы наверное вы не дисантура гла за глаз..................

Земляк |

09:55 02 Лютого, 2013

 

 

(+37)

по перше потрібно починати з начальника місцевої міліції, та дільничного, чому село залякане, чому люди бояться ходити вночі, і багато інших питань, на які мають дати відповідь правоохоронці. те що каже сергій вучкан, перший заступник умвс у вінницькій області, це тільки поверхневий єпізод того що є. тут швидше за все, потрібно підключати службу внутрішньої безпеки, і мабудь вони поставлять крапку з правоохоронним становищем в цьому селі.

Ім′я не вказано |

10:53 02 Лютого, 2013

 

 

(+13)

чому ,чому - чмо ти.эти чернозадые откупятся как всегда.я так понял что в селе нет мужиков. или как всегда хохлы сцат .моя хата с краю.если бы ситуация была наоборот - всех бы вырезали.

земляку |

20:40 02 Лютого, 2013

 

 

(+5)

в ябучко!!!

Валерій Любченко |

15:51 29 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Гляди, поставлять! Хрести на наших могилах! Хабаря візьмуть з чужинців і підуть! Треба самим триматися один одного й гнати в шию всіх зі своєї землі! Зробите це раз - ніхто до вас більше не полізе! Єднайтеся, українці - тільки в єднанні наша сила!

ujif |

14:09 02 Лютого, 2013

 

 

(+19)

столько лбов здоровенных ноют,что их обижает кучка черножопых!!!до чего опустился народ хохлядский...позор!!!да гоните вы черножопых на родину к себе и не нойте.они должны ходить и оглядываться.

мипа |

14:30 02 Лютого, 2013

 

 

(+7)

так там в тому селі видно і участкового немае..і тому неруські розперезались

Шмонька |

17:17 02 Лютого, 2013

 

 

(-23)

как всегда : черномордые трахают хохлов во все дыры...наверное,заслужили.толерантное говно все равно говно....

Серега |

17:57 02 Лютого, 2013

 

 

(+11)

вообще трахают не только хохлов,на северном кавказе там они в каждую дырку и кацапов.так что ты гавнюк помолчал бы.а то что славяне не дружные-это факт!

Киев |

20:02 02 Лютого, 2013

 

 

(+14)

шмонька и есть шмонька. украинцев ты п..дор кацапский не видел. и пика в горле не торчала.... пока что.

white power |

17:59 02 Лютого, 2013

 

 

(+3)

1 , 4 , 8 , 8 мы счастье в каждый дом приносим !

душман |

20:32 02 Лютого, 2013

 

 

(+9)

прийдеться брати в руки вила...

Ім′я не вказано |

11:26 03 Березня, 2013

 

 

(+2)

зачим вила-калаш для чього

вендичанець |

20:35 02 Лютого, 2013

 

 

(+5)

борис сачалко ти запроданець дешевий армянський. ми знаємо як ти стряпав сюжет...

тарас |

20:38 02 Лютого, 2013

 

 

(+6)

ще й все селище обізвав. ти сам відгепаний гандон і ...

Antoniy |

20:35 02 Лютого, 2013

 

 

(+24)

а вообще могли бы и хаты пожечь ночью. есть методы партизанской войны, как мир стары, и собаки служебные никого не нашли бы, и следы умело можно прятать. была бы воля, вместо пивного живота.

Адміністратор |

21:22 02 Лютого, 2013

 

 

(-8)

коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. дані про таких користувачів можуть бути передані до мвс, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит

Народ |

21:42 02 Лютого, 2013

 

 

(+9)

черножопых надо гнать к себе в чуркестан, а не захотят - их воля.......

Макс |

17:50 03 Лютого, 2013

 

 

(-11)

да тут среди коментаторов будущие гитлеры ))) ситуация искусственно спровоцирована - копируют рф: для отвлечения нужно межнациональные розни устроить - нехай быдло друг с другом разбирается, меряя у кого правильная форма черепа, а у кого нет... и у кого какого цвета кожа... в сша б за такое посадили бы надолго...

Виктория |

08:15 13 Лютого, 2013

 

 

(+7)

пить нужно меньше ,не ходите в это кафе .как своих бить мы мастаки а защитить ---- моя хата скраю.как начинают защищать своих уже националисты ,бендеровцы.сколько нас нужно бить что бы зделать нас народом ,нацией.но для этого нужен моисей .

Серго |

07:41 21 Лютого, 2013

 

 

(+2)

я в своих коментариях часто приводил винницкую область, как образцовой на украине. после этого сообщения я так думать не буду. межнациональные проблемы должно контролировать сбу.

Валерій Любченко |

15:57 29 Квітня, 2013

 

 

(+1)

А я думаю, що вірмени повинні жити у Вірменії, а негри у Нігерії! І не буде ніяких міжнаціональних проблем!

Сашко |

08:35 11 Березня, 2013

 

 

(+6)

немає ніякої міжнаціональної проблеми. проблема тільки в коррупції керівників районих та обласних мвс та сбу, з якими діляться горе-бізнесмени. так само ведуть себе не тільки армянські володарі кавярен, але й російські, польські, українські та інші. люди повстали не через армян, а через прикриття місцевих "божків" керівництвом мвс та сбу. ті, які їм не платять, у тих як раз постійні проблеми з бізнесом. це знають всі, а тому не треба йти на провокації корупційних найманців. бити не армяна треба, а керівництво району, села, області. там корінь зла.

Сашко |

08:37 11 Березня, 2013

 

 

(+4)

ось тому й оточили село, щоб люди не пішли з вилами в район, до адміністріції. хотіли б захистити армян, то дали б їм охорону на подвірї.

Ім′я не вказано |

08:39 17 Березня, 2013

 

 

(+2)

віддамо всім ненашим село - відамо у к р а і н у

Гонта |

07:48 18 Березня, 2013

 

 

(+1)

стыдно за селян, более того за афганцев. давно бы уже повесили на..й всех чурбанов, чтобы они и нос не совали. я бы вообще , закрыл украину для всех чорножопых. украина-для украинцев. участкового тоже не виселицу, как продажную тварь. так и власть смотрит, что все молчат и делает свое дело. до каких пор будем себя унижать? вооружайтесть и начинайте очищать свою землю от всех врагов.

Тарас |

16:02 29 Квітня, 2013

 

 

(+3)

Добре, синку! Добре! Україна для українців!

Ростислав |

08:12 21 Березня, 2013

 

 

(+4)

ладно, виноваты "чурки" - такие нехорошие, бяки одним словом. а кто их крышует? тоже "чурки" или "представители коренной нации"? раньше во всех грехах были виноваты евреи. евреи выехали в израиль, грехи остались. может продажность, быдлячество, скотство власть имущих "чурки" с собой заберут? оч-ч-чент сомневаюсь...

в подоляк |

08:30 26 Березня, 2013

 

 

(+1)

дуже складна ситуація. але справа не в вірменах. хіба мало так діють “наші” українські “бізнесмени”? хоча я згідний- вірмени бувають більш нахальні, бо вони більше впевнені в собі. а нам, українцям , заважає наша ментальність. це –воляче терпіння, правова і юридична безграмотність. не впевнений, що є хоч одна правильно зареєстрована заява в правоохоронні органи, щоб при бажанні вони могли реагувать. хоч я згідний,- бажання захищати простого українця в “нашій” міліції немає, поки не гряне бунт, а тоді ще зроблять селян винуватими. а чому? в відповіді на це питання і криється корінь проблеми. неприємно читати більшість коментарів. повністю підтримую тільки ”гостя” і “сашка” і приємно, що є всетаки активні толкові українці. а серед решти можливо є продажні провокатори.

в подоляк |

08:39 26 Березня, 2013

 

 

(0)

вибачаюсь-я мав на увазі не гостя (є такий одіозний коментатор до інших статей), а "земляка.

тоша |

12:58 15 Квітня, 2013

 

 

(+2)

чорножопих в гори нахер

Запорожець |

16:09 29 Квітня, 2013

 

 

(+1)

А автора - Борю Сачалка, вірмени, схоже, добре нагодували шашликами, бо так і вигляда на запроданця!

ГАЗЕТА НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ |

06:48 04 Травня, 2013

 

 

(+1)

Газета Народний Контроль України отримала декілька звернень з цього питання. СКАЖІТЬ ЯК ЗАРАЗ СПРАВИ У ВАС В СЕЛІ : чи міліція розслідувала хоч одну заяву жителів по цим армянам ? Як відбулось реагування на Ваші заяви та звернення ? Чи дійшла до суду хоч одна справа? Я направлю такий запит начальнику МВС у Вінницькій області в порядку доступу до публічної інформації, тому що дійсно ситуація вийшла за межі побутового конфлікту та незначних побутових конфліктів(на погляд міліції) на підставі взаємних звинувачень. Для оперативного звязку з відділом листів газети Народний Контроль України можете звернутись за тел. 099 954 9540. до правозахисника Литвинова Геннадія Миколайовича, який може дослідити цю ситуацію та допомогти людям. Дійсно багато питань про які хотілося б поспілкуватись із головою сільради, який до речі, Є ГОЛОВНОЮ ПОСАДОВОЮ ОСОБОЮ в селі та обраний громадою представляти інтереси жителів села..... Тому повідомляйте про ситуацію в селі. Я думаю разом навіть легше батька бити... розберемось разом

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022