Новини | без цензури!

1/3

Авторка пісні «Лисапед» хоче на Євробачення

Автором пісні "Лісапєт", яка на цьому тижні "порвала" український інтернет, виявилася директорка музичної школи у містечку Скала Подільська Наталя Фаліон. Вона живе у Тернопільській області і співає у фольклорному гурті "Забава", передає "Українська правда. Життя".

 

Твір Наталі Іванівни у виконанні "чернігівських бабусь" миттєво став популярними завдяки відео, розміщеному на YouTube.

 

За кілька днів ролик зібрав десятки тисяч переглядів, а коментатори вже відправляють "бабусь" на "Євробачення" як українську відповідь "Бурановским бабушкам", які минулого року представляли Росію.

 

 

Сама Фаліон дізналася про інтернет-славу своєї пісні випадково, а про "чернігівських бабусь" ніколи не чула.

 

 

"Я би про них нічого не знала, аби мені син не подзвонив і не сказав: "Мамо, що ти там вухами хлопаєш! От, твоя пісня зірвала YouTube!" Мені дзвонять вже добу. Кажуть, що збирають різні групи підтримки і захисту, "бо це ж ваша пісня", - каже Фаліон.

 

 

У соцмережах дійсно існують сторінки гурту Фаліон "Забава", де йде жваве обговорення переспіву пісні "Лісапет".

 

 

"Шановні односельчани і не дуже! Народний гурт "Бабине літо" наберає шаленної популярності. Ось декілька прикладів копіювання (плагіату) на пісню "ЛІСАПЕТ", - обурюється мешканець села П’ятничани Хмельницької області.

 

 

Саме у цьому селі Фаліон заснувала фольклорний колектив "Бабине літо". 9 років тому Наталя Іванівна переїхала в сусідню Скалу-Подільську, де зібрала і очолила інший гурт – "Забава".

 

 

Жіночий "бенд" активно гастролює, і навіть випустив свій диск, який можна придбати в інтернеті за 25 гривень. В арсеналі жіночок – пісні з промовистими назвами: "Наварю свіженького борщу", "Запорожець", "Машина-звір і баба-грім", "Коза гасає по ріллі", "Мачо", "Весілля у Василя" та інші.

 

 

"Я ніколи не намагалася стати популярною, хоча усе життя на сцені. А те, що мене переспівують… З якоїсь сторони це добре, значить, чогось варті мої пісні", - каже Фаліон.

 

 

Більшість учасників колективу Фаліон – місцеві вчителі. Сама Наталя Іванівна закінчувала Київський інститут культури, вчилася в одній групі зМихайлом Поплавським. Але пізніше повернулася до рідного села.

 

 

"Я – людина села. Дуже люблю свою роботу. Вся моя творчість присвячена саме селу, людям, з якими я живу, працюю. Ми таку жартівливу нішу зайняли вже дуже давно", - каже вона.

 

 

Тексти і музику пісень Фаліон пише сама. "Не знаю, як ці пісні пишуться. От йду по дорозі, побачила козу, поки дійшла додому – пісню написала", - розповідає жінка.

 

 

Судитися з "чернігівськими бабусями", які ледь не вкрали її славу, Наталя Іванівна не збирається.

 

 

"Мабуть, це смішно. От якби мою пісню заспівав відомий артист, то я би, може… А як співає такі самі жінки, як я… Просто на велосипеді можна їздити по селі, в районі, а мій велосипед вже виїжджає на велику сцену", - сміється вона.

 

 

Але й віддавати славу у чужі руки повністю жінка не хоче. Каже, її "баби" вже давно мріють про велику сцену.

 

 

"Ми зі своїми жінками балакаємо про "Євробачення" не один рік. І вже знаємо англійською мовою три слова. У нас є така пісня "I love you", то це ми готуємося до "Євробачення". Серйозних пропозицій поки не було. Це треба опинитися в потрібному місці у потрібний час. Якщо будуть – погоджуся, звичайно! Я думаю, що ми можемо це зробити. У мене баби прикольні, вони не грають ніяку роль, вони натуральні!"

 

 

А поки Наталя Іванівна приймає заявки на корпоративи. Серед замовників виступів її колективу – уже чимало VIP-персон.

 

 

Так, зі своєю піснею про "лісапєт" жінки виступали після Володимира Литвина в одному з пунктів його передвиборчої поїздки. Фаліон каже, що це був не єдиний виступ для Литвина, який "дуже любить" їхню творчість.

 

 

"Ми були у Литвина у Верховній Раді. Два роки тому він нас запросив, як раз було закриття сесії. Я вийшла за трибуну, була з баяном і лісапєтом. Я тоді думала, яке щастя, що я за трибуну цю тримаюсь!", - розповідає жінка.

 

 

На питання, які ще політики вподобали її творчість, Наталя Іванівна відповідає:

 

 

"Дуже поважаю Толстоухова, ми з ним пересікалися. Ще нас дуже любить голова Оболонської райдержадміністрації Антонов. Коли було 20-річчя його будівельної компанії, він нас запросив у "Жовтневий палац", ми там співали. Він нас шукав через п’яті руки. Дзвонить і каже: "Альо, це лісапєт?" (сміється). Каже, "попріглашали мені Лєщенка та інших звьозд, а я хочу вас".

Уривки з текстів пісень Фаліон:

 

 

 

"Лісапєт"

...самогон я продавала, трохи грошей я собі назбирала, На базарі лісапєд я придбала, Найкрутіша у селі баба стала! Приспів: Лісапєт мій, лісапєт, двухкольосний Гранд Чероке І дзвінок великий є, шкіряне сідло широке На багажник покладу два мішки із буряками І лечу через село лісапєтом наче танком. Наче танком

 

 

 

"Запорожець"

 

З кумом Петром у нас любов, чесно прізнаюсь Може, це гріх, але я грішна і не каюсь Він моє серце покорив Він Запорожця подарив І в Запорожець той я ледве поміщаюсь А я як сяду за руля Аж з-під коліс летить земля Спасайтесь кури, індики Вітайте баби, мужики А по селі газую я Машина-звір і класна я А я сиджу така крута Притисло грудь до живота Надіну я на очі модні окуляри Такі великі, наче в Запорожця фари…

 

 

 

Раніше повідомлялося, що В Інтернеті стрімко набирає популярностілюбительське відео, на якому пенсіонерки з бєларуським акцентом співають пісню "Лісапед, мій лісапед".

 

 

 

 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

02 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

nina |

13:20 02 Лютого, 2013

 

 

(+1)

на фоні всіляких гайтан, галош та іншої лабуди - ці тітки просто чудо!

Ім′я не вказано |

13:28 02 Лютого, 2013

 

 

(+4)

класс...на евровидение бабушек!!! собираем подписи...

Ім′я не вказано |

16:00 02 Лютого, 2013

 

 

(+1)

дайош євробачення!" все село наше - за!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте