Новини | без цензури!

1/3

Центр європейської інформації запрошує на «Жирний Четвер»

«Жирний Четвер» - так у деяких католицьких країнах називають останній четвер перед постом. В цей день заведено ласувати пончиками та пампушками, адже скоро про ці десерти доведеться забути на цілих сорок днів. 

 

7 лютого в 16-30 в приміщенні Вінницького центру європейської інформації (цокольний поверх. вул. Соборна 73, ВОУНБ ім. Тімірязєва) учасники «Клубу вивчення польської мови» будуть презентувати свої різновиди випічки, рецепти яких знайшли в Інтернеті на засіданнях Клубу. 

 

Запрошуємо Вас із своєю солодкою здобою відзначити «Жирний Четвер». Також Ви дізнаєтеся історію виникнення традиції та що саме їдять в «Жирний четвер» (Tłusty Czwartek) у Польщі. Захід організовують волонтери Європейської Волонтерської Служби.

 

Нагадаємо, що ЄВС волонтери Бартош Кучер та Войцех Філ проводять „Клуб вивчення польської мови” в рамках проекту «Schuman volunteers learning by doing» програми „Молодь в дії”, що здійснюється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та польською Фундацією ім. Роберта Шумана. 

 

„Клуб вивчення польської мови” діє на базі Центру європейської інформації м. Вінниця вже шостий рік поспіль. Центр європейської інформації адмініструється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

 

Джерело: Центр європейської інформації в м. Вінниці

 

 

 

Поділитись новиною:

05 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Центр європейської інформації в м. Вінниці

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте