Новини | без цензури!

1/3

Олексанр Бригинець ініціював конкурс «Спали» кнопкодава»

Запрошуємо парламентських кореспондентів взяти участь у фотоконкурсі «Кнопокодав року», який відкривається 4 лютого. Умови просто: зафіксувати порушення Регламенту і надіслати фото на наш сайт. На переможців чекає винагорода. Про це повідомляє Тиждень.ua.

 

Сьогодні голосування чужими картками в Українському парламенті продовжується у оновленому його складі. Не зважаючи на те що «кнопкодавство» порушує Конституцію України, оновлений Регламент Верховної ради щодо особистого голосування за допомогою електронної системи, затверджений Президентом Януковичем в кінці минулого року, від початку роботи Верховної Ради VII скликання журналісти та опозиціонери продовжують фіксувати факти голосування провладних депутатів чужими картками.

 

Тож, зважаючи на те, що факти порушень Регламенту чесного голосування депутатами Верховної ради продовжуються та носить системний характер, а методу ефективної боротьби з ними сьогодні не є ефективними. Ми вирішили оголосити фотоконкурс «Кнопкодав  року»

 

Зловіть на зафіксуйте на камеру  «акт кнопкодавства» – отримайте винагороду та візьми участь у фотовиставці, яка експонуватиметься в мережі «Книгарня Є» подорожуватиме Україною (Київ, Харків, Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Володимир-Волинський, Львів) з 15 березня по 15 червня 2013.

 

Умови конкурсу:

 

Надішліть фото окремого «кнопкодава» або групи «кнопкодавів», що засідають у Верховній раді нового скликання та голосують за прийняття рішень чужими картками. Якщо Ваше фото отримає найбільше визнання у соціально-активної спільноти, представленої в мережі Facebook, на вас чекає винагорода – сертифікат на придбання книжок в  мережі «Книгарня Є», інші призи та участь у фінальній фотовиставці.

1 Премія – Диплом переможця конкурсу

Подарунковий сертифікат від книготорговельної

мережі «Книгарня Є» на 500 грн.

Участь в онлайн-галереї переможців фотоконкурсу

Участь в підсумковій виставці фотоконкурсу

2 Премія – Диплом переможця конкурсу

Подарунковий сертифікат від книготорговельної

мережі «Книгарня Є» на 300 грн.

Участь в онлайн-галереї переможців фотоконкурсу

Участь в підсумковій виставці фотоконкурсу

3 Премія – Диплом переможця конкурсу

Подарунковий сертифікат від книготорговельної

мережі «Книгарня Є» на 200 грн.

Участь в онлайн-галереї переможців фотоконкурсу

Участь в підсумковій виставці фотоконкурсу

 

Конкурс триває з 4 лютого по 15 березня 2013 року

 

У конкурсі беруть участь фотографії, завантажені виключно на сайті партнера проекту Тиждень.ua  на сторінку фотоконкурсу, альтернативних  способів потрапляння роботи на конкурс не існує. Перед завантаженням конкурсних робіт кожен учасник заповнює реєстраційну форму. 25 лютого 2013 року прийом робіт припиняється.

 

Після 25 лютого 2013 року, всі завантажені фотографії будуть  перенесені в на сторінку конкурсу в соціальній мережі Facebook та стануть доступними для оцінки користувачами.

 

На конкурс приймаються роботи, створені чи вперше опубліковані не раніше 4.02.2012 року.  Кожен учасник може завантажити не більше 5 робіт.

 

Всі завантажені фотографії та елементи зображення повинні бути авторськими.

 

15 березня  2013 року буде оголошений список фіналістів фотоконкурсу та імена його переможців. До фіналу потрапляють фотороботи, відмічені в мережі Facebook  як мінімум 20(!) лайками. Нагородження переможців та відкриття виставки фотоконкурсу відбудеться в квітні 2013 року в приміщенні одного з виставкових просторів Києва (інформація про це буде оголошена пізніше). Фіналісти фотоконкурсу на вимогу організаторів повинні надати свої роботи у високому розрішенні для друку виставкової експозиції.

 

Технічні вимоги до завантажених робіт:

 

Завантажте файл фотографії в форматі JPEG (колірна модель SRGB).

• Довжина не більше 1800 пікселів

• Висота не більше 900 пікселів

• Максимальна вага одного файлу не повинен перевищувати 2 Мб.

 

Видаліть на фотографії рамки, підписи, логотипи, водяні знаки и будь-які інші позначки, що ідентифікують автора роботи

 

Фотографії  фіналістів фотоконкурсу представлятимуться на фотовиставці

 

Фіналістам конкурсу будуть відправлені електронні запити з проханням надіслати протягом 10 днів свої роботи у високій якості. Файли-оригінали необхідно надіслати у форматі TIFF або JPEG, з дозволом, достатнім для поліграфічної друку формату А3.

 

Під час відкриття фотовиставки будуть оголошені імена найпопулярніший та найяскравіших кнопкодавов, зображених на роботах – переможцях фотоконкурсу.

 

Кнопкодави, зображені на роботах – переможцях фотоконкурсу отримають спеціальні відзнаки від організаторів конкурсу –Сертифікат «Кнопкодав року - 2012»

 

Ініціатор та організатор конкурсу – Депутат Верховної Ради Олександр Бригинець

 
 
 
 

Поділитись новиною:

05 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Тиждень.ua

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020