Новини | без цензури!

1/3

Есклюзивне відео, як Яценюк втікає від Ляшка

"Есклюзивне відео, як Яценюк втікає від мене. Знято на кіностудії Довженка перед початком останнього ефіру програми "Справедливість" з Анною Безулик на "Інтері"", - пише Олег Ляшко на своїй сторінці у Фейсбук

 

"Як ми бачимо, до знімального павільйону на двох машинах з охороною приїхав Яценюк. Дізнавшись, що я йду в студію, Кролик так перелякався вил, що втік, і на ефір його завели з чорного входу.


Нема нічого дивного, що Сєня Дєньгі-Вперьод злякався, коли почув про вила - згадайте як він колись від середнього пальчика так злякався, що бігав плакатись Президенту.


До речі, на ефірі Яценюк чи то з переляку, чи навмисно став плагіатити про те, що народ на вилах винесе цю владу. От тільки сам Сєня вил боїться, як чорт ладана. А так зване шоу "Справедливість" більш доцільно перейменувати у "Несправедливість".


Адже несправедливо давати одним прлітичним силам висловити свою позицію, а іншим - ні, в тому числі Радикальній партії, за яку проголосувало 220 тисяч людей. І все тому, що боязкий Кролик ставить умови не пускати Ляшка на ефір. Яценюк боїться чути правду.


Телеведуча Анна Безулик прекрасно виконуює функцію прес-секретаря Яценюка, вигороджуючи свого шефа і всіма правдами-неправдами забезпечуючи йому комфортні умови"

 
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

11 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте