Новини | без цензури!

1/3

ВНТУ посів друге місце на Всеукраїнській олімпіаді за радіотехніки

На базі Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) відбулась 4-а Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки.

 

Кому потрібні такі фахівці


Нині широко застосовуються системи бездротової передачі цифрової інформації - WiFi, Bluetooth тощо. Пропонують свої послуги оператори мобільного зв'язку стандартів GSM або CDMA. Все частіше у побуті використовуються системи супутникового телебачення та глобальної навігації GPS. Все це об'єднує одна головна особливість - принцип їхньої роботи полягає в обміні даними по радіоканалу. А тому в умовах сучасного стану розвитку бездротових телекомунікаційних систем необхідні фахівці, що здатні розробляти, встановлювати та настроювати приймально-передавальні пристрої і модулі таких систем.


Аби виявити та підтримати обдаровану студентську молодь, розвивати і реалізувати здібності студентів, а також стимулювати творчу працю студентів та науково-педагогічних працівників, підвищувати якість підготовки фахівців у Вінниці і проводиться щорічна олімпіада з радіотехніки.

Успіх “політеху”


До міста над Бугом завітали представники  вишів з 18 різних регіонів: від Севастополя - до Харкова, від Донецька - до Львова.
Перемогу в індивідуальному заліку олімпіади здобув представник СевНТУ Станіслав Коваленко (99 балів зі 100). Вінничанин Володимир Тромсюк з ВНТУ поступився лише декількома балами (95) і посів друге місце. Також друге місце посів представник ХНУРЕ Едуард Потримай з великим відставанням від лідерів (83 бали).
У загальнокомандному заліку: 1 місце посів СевНТУ (238 балів), 2 місце - команди НТУУ "КПІ" (206) і ВНТУ (204), 3 місце - команди ХНУРЕ (193 бали), НУ "Львівська політехніка" (186 балів) і Чернігівський державний технологічний університет (174 бали).
Усі конкурсанти отримали пам'ятні роздаткові матеріали і сертифікати учасників олімпіади, а також свіжі номери журналів "Радіоаматор" і "Радіоконструктор". А переможці і призери були відзначені цінними подарунками.

Від радіотехніки – до кавунів


Володимир Тромсюк - родом з села Степанівка (Вінницький район). Сільську школу закінчив зі срібною медаллю. Під час навчання у школі перемагав та здобував призові місця у районних олімпіадах з математики, географії, хімії, історії. Навчався у Малій академії наук, де також здобув призове місце на конкурсі. Тому нинішні успіхи талановитого юнака у радіотехніці - зовсім не випадкові. 
- До нинішньої олімпіади з радіотехніки я готувався особливо, аби виступити успішно, - каже Володимир Тромсюк. - Багато переглядав конспекти, курсові проекти і підручники. Результатом задоволений. Після завершення ВНТУ хотів би залишитись тут працювати. Окрім радіотехніки, захоплююсь також вирощуванням плодових дерев; розвожу кавуни і дині.          

На фото: Учасники олімпіадиПоділитись новиною:

10 Квітня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Володимир ПРИСЯЖНЮК

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020