Новини | без цензури!

1/3

Чи збудеться пророцтво карпатського мольфара?

Ще 2010 року інтернет-спільноту, а потім і багато друкованих ЗМІ підірвала інформація про карпатського мольфара, що пророкував насильницьку смерть (вбивство) правителю «царю України» - Януковичу.

 

Датою смерті тоді було назване 25 лютого 2013 року.

 

Цитуємо повідомлення в одному з блогів, розміщене в 2010 році:

 

«25 лютого 2010 року я переїжджав перевал в Карпатах. Була мінусова температура. У горах лежав сніг, дув сильний вітер. Від'їхав від найближчого села кілометрів дванадцять.

 

На узбіччі стоїть самотній старий в гуні - овеча плащ-накидка шерстю назовні - і голосує. Я проїхав, не зупиняючись, подумав, що пізній вечір, я один в машині і несподівані пригоди мені ні до чого. Через два кілометри стало шкода його, розвернувся, під'їхав до старого. Сідаючи в машину, зняв капелюха, - як сніг на сонці блищало його волосся, злегка хвилясте звисало нижче плечей. Каже мені, що спустився з гори, де була його кошара. До села, куди він добирався, залишалося кілометрів десять. В дорозі сидів тихо.

 

Несподівано звертається до мене:

 

- Ти зараз повезеш в місто небіжчика.

 

Я відразу подумав, що у діда з головою не все гаразд. Їду далі. На дорозі аварія, зупиняє міліція:

 

- У нас три трупи. Допоможіть один відвезти в місто, в нашій машині можна помістити тільки двох загиблих.

 

Старий виліз з машини, сказав, що далі піде сам. Завантажують мені в машину мертве тіло. Раптом старий повертається:

 

- Там у вас у Києві якогось пана сьогодні висвятили на царя. Його вб'ють через три роки.

 

Як відомо, саме 25 лютого 2010 року відбулася інавгурація Віктора Януковича на пост президента. Сама інавгурація супроводжувалася різними подіями, які трактуються, як погані прикмети. Чого варті тільки двері, які несподівано закрилися при вході Януковича до Верховної Ради».

 

Влітку 2011 року громадськість сколихнуло чергове повідомлення з Карпатського краю – в Івано-Франківській області було вбито відомого мольфара –  82-річного Михайла Нечая.

 

Вбивця прийшов на прийом до мольфара, спокійно дочекався своєї черги, зайшов до Нечая і зарізав його. Після цього, як ні в чому не бувало вбивця пішов, а іншим відвідувачам сказав поки не заходити. Вбитий Михайло Нечай був одним з найвідоміших і авторитетних карпатських магів. У свій час за допомогою до нього звертався Віктор Ющенко (мабуть не допоміг).

 

Причиною вбивства одразу ж назвали релігійний фанатизм (справа рук «сектанта»). Проте, до цих пір не припиняються припущення про те, що смерть мольфара не випадкова. Мовляв, дали зрозуміти, що зайвих передбачень і пророцтв давати не слід було.

 

Мольфар - в культурі гуцулів - людина, яка, як вважається, володіє надприродними здібностями, чаклун. За місцевим повір'ям, існують добрі і злі мольфари (також звані білими, або сонячними, і темними, або місячними).

 

Мольфари займаються зціленням, можуть керувати силами природи (наприклад, погодою), використовуючи для цього заклинання, особливі предмети, трави.

 

У західних областях України, а особливо в Карпатах, мольфари користуються авторитетом, тому що відомі багато випадків пророкувань мольфарів, а також зцілення ними безнадійно хворих людей методами народної медицини і змов.

 

Чи збудеться пророцтво карпатського мольфара?  До часу «х» чекати залишилось недовго.

 

Джерело: Громадський портал

 

 

Поділитись новиною:

12 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Громадський портал

Коментарі

11 |

08:35 12 Лютого, 2013

 

 

(+29)

а ось не потрібно було тріпатись, а мовчки почекати.

свій |

08:46 12 Лютого, 2013

 

 

(+17)

не треба було розкривати пророцтва, тепер не здійсниться

янек |

10:31 12 Лютого, 2013

 

 

(+210)

боже допоможи дожити до цього радісного і щасливого дня для всієї україни

СР |

08:46 12 Лютого, 2013

 

 

(+34)

характерник - воин и волхв (мольфар) в одном лице характерники в xiv – xv веках во времена казачества выполняли роль советников атамана, лекарей, «спецназа» владели оружием в совершенстве, что было неподвластно их современникам и были первопроходцами в области изобретений (первая ракета, первая подводная лодка…) характерник – это казак, обладающий паранормальными способностями: телепатией, гипнотическим воздействием. существует немало легенд о том, что эти люди обладали к тому же способностями к путешествиям по потустороннему миру. часто характерники были атаманами. возможно, боевые успехи и сила украинского казачества связаны именно с тем, что зачастую командовали ими практически непобедимые воины. казаков-магов называли также "гапдовниками” (от украинского "галдовать” – "колдовать”) и "заморочниками”, потому что они умели напускать на людей "морок” (туман и сон, галлюцинации)… считалось также, что характерники способны обращаться в волков. в дохристианские времена бога-громовержца перуна представляли в сопровождении двух волков, или хортов, как их называли. именно о превращении в хорта говорится в легендах про атамана сирко, одного из самых известных воинов-магов. недаром слово "cipra” (укр.) – один из эпитетов волка. характерниками считались многие казацкие гетманы, кошевые атаманы и полковники: дмитрий байда-вишневецкий, иван пидкова, самойло кошка, иван богун, северин наливайко, максим кривонос. поговаривают, что им достаточно было заглянуть в особое зеркало – "верцадло”, чтобы узнать о всем происходящем в стане врага. но самым знаменитым и могущественным характерником был атаман иван сирко, живший в xvii веке. рассказывали, что когда он подставлял руку под удар сабли, на ней оставался лишь синий след. сирко побеждал не только людей, но и нечистую силу. речку чертомлык назвали так потому, что в ней атаман убил черта: тот только "мликнул” (мелькнул) ногами, когда воин выстрелил в него из пистоля. творимое характерниками чародейство было запрещено церковью. и поэтому на исходе жизни многие из них отправлялись в монастырь. конечно, в первую попавшуюся обитель их не пустили бы. но существовало несколько казацких монастырей (самый известный из них – межигорский) которые были построены за деньги сечевиков и находились под их шефством.

реалист |

14:16 12 Лютого, 2013

 

 

(-98)

сказки про котигорошко начитался ? так вроде уже вырос , или мозг законсервировался ?

Великий Волхв |

10:11 28 Квітня, 2013

 

 

(-16)

Не всё так как хочется, что бы было. Если говорить о волхвах - нужно говорить правду а не домыслы. Волхвы и характерники, никогда не были козаками. А вот, козаков готовили, учили, лечили. Готовыли к походам и козацких отаманов, давали наставления, заговаривали от смерти. Да и, жили характерники не на територи Сечи а, рядом с нею. Что касается самого Нечая, то мы дружили очень давно. Как минимум 37 лет. Поэтому, давайте без фантазёрских штучек. Он был большой человек и, этим всё сказано. Иначе, всё будет выглядеть, как простое шулерство. Нужно быть полояльнее к покойным такой величины.

Ігор Миколайович |

20:20 17 Лютого, 2013

 

 

(+27)

розміщений вище текст - жидівська провокація. михайло михайлович нечай ніяк не міг мати "волосся нижче плечей" - не ростуть "білі як сніг хвилясті" кучері на лисій голові. то раз. по-друге. яка "кошара"? дідо взагалі худоби не тримав - і де це ви бачили мольфаря-вівчара? по третє. особа, яка виколупала з носу вищевикладену маячню, навіть не орієнтується в реаліях відстаней та топології населених пунктів у верховинському районі (саме там, у ясенові, жив пан михайло) - і верзе нахабну нісенітницю про 12+2 та ще до того 10 каме... панове, гуцулія - не москалія. невідповідностей вистачає й крім того - але ж вірять, передруковують... навіть деїхто з верховинців - кому, певно, думати важко... чому вам так подобається бути сліпцями?

Николай |

18:01 10 Квітня, 2013

 

 

(+8)

- у меня тоже давно появилась такая версия об убийстве - наверное перепутали когда убивали, потому, что фото НЕЧАЯ М. М., а рассказывается об другом предсказателе,- те кто заказывал не разобрались...

Роман |

22:50 13 Квітня, 2013

 

 

(+16)

Я чув цю історію про янека рік тому, а тепер прочитав про неї тут. Також думаю що то дві різні людини. Тож 2013 рік ще не закінчився. Все ще попереду. Я думаю що дідусь не міг померти своєю смертю - просто потрібна була йому для цього, чиясь допомога. Нібито вбивця жив у нього наподвір'ї у наметі три дні після чого дідусь сам запросив його до хати і, все. Ось така от і, моя байка. Дай Боже Вам здоров'я Українці і хай Вас Бог оберігає. Слава Україні!

Великий Волхв |

10:14 28 Квітня, 2013

 

 

(+3)

Хвалю. Достойно.

Ім′я не вказано |

22:27 30 Березня, 2013

 

 

(+19)

І де це мертвих людей возять у приватних автомобілях?Тим більше після ДТП!Людина,яка писала цю статтю,або фантазер,або хвора на голову!

Олександр |

21:00 06 Квітня, 2013

 

 

(+33)

Але ж якщо сказав через три роки це не значить день в день, час ще є

|

19:46 01 Грудня, 2013

 

 

(+2)

возят. точно. Особенно, если нет возмжности дополнительного транспорта, єто в городе могут ждать по 10 -12 часов, а на трассах и в горах - нет.

NK |

03:41 03 Грудня, 2013

 

 

(+12)

Лютий 2013 вже минув. Може йшлося про 2014 рік?

тамара |

22:33 06 Квітня, 2013

 

 

(+34)

скорей бы --

Игорь Герцен |

18:25 07 Квітня, 2013

 

 

(-18)

Да не верьте вы этой чухне. Я лично был у этого мольфара за несколько дней до того, как ему перерезали горло, поскольку после моего визита, точней после моей публикации о нем, коммерческий бренд мольфара лопнул и он стал не нужен. Так вот, он пророчил как раз второй срок Ющенко, но прокололся, а относительно убийства Януковича он вообще не говорил, я не понимаю откуда эта ложь взялась. Хотя это не значит, что я против, но ведь и февраль давно уже прошел, и как видите, президент жив.

snaiper |

21:37 08 Квітня, 2013

 

 

(+23)

Жаль!РОчень жаль!

Николай |

18:23 10 Квітня, 2013

 

 

(+17)

..... как можно говорить о комерческом бренде НЕЧАЯ М. М. - и вам не стыдно ! - я был у него много раз и ОН ни разу не обмолвился об оплате, кто скоко мог , тот и платил - и без оплаты он никому не отказывал, побойтесь Бога. А вот если по правильному рассуждать , то каждый труд должен быть оценен. Я знаю многих людей, которым он помог, а здоровье ценится намного дороже тех деньжат, которые ему давали. Так, что лучше помолчите, а пойдите и поставьте свечку за упокой души, потому что тот труд который он делал ох как тяжел - и не надо завидовать. Пусть он из пришедших мог помочь только половине и то это большое дело.

Великий Волхв |

10:27 28 Квітня, 2013

 

 

(+21)

Да, Игорёк... Большой ты человек. Большой кусок дерьма. И вонь, результат твоей заслуги. А что ты сделал в своей собачьей жизни? Что сотворил? Может подвиг какой? А может спас кгого-то, или оказал помощь? Да быдло ты последнее. Быдлом родился и, быдлом подохнеш. А мольфар всгда мольфар. И в последний день его жизни, у него, как всегда было много людей. И проэктов у него отродясь, небыло. Мольфор - это жизнь. Это посвящение служению природе и людям. Но, в жизни за всё нужноотвечать. Ты "наехал" на молфара. На покойного мольфара в надежде, что он не сможет ответить. Но всё не так. И, ты в этом скоро убедишся. Он тебе докажет, что ты не прав. Это ты Ваня Дурак. А Нечай, великий гений.

Текля |

09:21 08 Квітня, 2013

 

 

(+2)

Да были такие и это доказано, но не верю что карпатский мольфар если у него был дар он никогда бы не сказал о смерти.

Великий Волхв |

10:29 28 Квітня, 2013

 

 

(+5)

Иисуса, тоже распяли. Но в Его гениальности, кажетяся, ни у кого сомнений не возникает?!

оксана |

23:33 08 Квітня, 2013

 

 

(+7)

ісус теж знав про смерть але нікому не сказав

Каменев |

10:06 10 Квітня, 2013

 

 

(0)

Вот это бред.

Ім′я не вказано |

09:04 12 Квітня, 2013

 

 

(-5)

НА-РЕМОТ-ДОРОГИ-НЙ-ДАЭ-ЯНУКОВИЧ-БО-ВИН-ЗРОБИВ-СУБИ-ДОРОГУ-ЗА-НАШИ-ХРОШИ

Крымчанин |

18:46 13 Квітня, 2013

 

 

(+14)

Известно, что Федорович суеверный человек. Может он подумал, что если убить мольфара то пророчество не збудется.

Базиліо |

18:30 15 Квітня, 2013

 

 

(-16)

ВСІ МОЛЬФАРИ( БІЛІ, ЧОРНІ, КОЛЬОРОВІ), ЧАКЛУНИ, МАГИ, ХАРАКТЕРНИКИ-- ВСЕ ЦЕ Є ІДОЛО-ПОКЛОНСТВО, ВОРЖБА-- ГРІХ ПРОТИ 1-ої ЗАПОВІДІ БОЖОЇ. ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ ЦІЄЮ ЧОРТІВНЕЮ, ТОЙ НІЯК БОЖИМ ДАРОМ НЕ ОБДАРОВАНИЙ; ТО ДЕМОНСЬКА СПРАВА. А ІКОНИ ЧИ МОЛИТВА ЩЕ НЕ Є ДОКАЗОМ БОЖОГО БЛАГОВОЛІННЯ. ТАК, ПРИКРИТТЯ ДЛЯ ДЛЯ ВІДВЕРНЕННЯ УВАГИ. НЕДАРОМ КАТЕРИНА ІІ РОЗІГНАЛА ЗАПОРІЗЬКУ СІЧ, ЩОБ ТА ЗАРАЗА БІЛЬШЕ НЕ ПРОЦВІТАЛА.

НИКОЛАЙ |

17:00 17 Квітня, 2013

 

 

(+11)

Базилио это что, тот кот, который и принимает непосредственное участие в ритуалах - так,что если вы пишите о БОГЕ, то не надо называться чертовским именем - я думаю, что у вас есть имя, которым вас окрестили. Это так, к слову. А вот если у кого то заболеет близкий человек или не дай бог ребенок, которому 1 год и он еще не успел нагрешить, то я думаю, все будут искать спасение от хвори разными путями и если в этом помог тебе мольфар, то я думаю, что нет ни какой разницы, какими путями это делалось, потому, что это все от БОГА. Мы все, грешные или нет, мольфары, маги, чаклуны и прочее есть создание БОГА и если он допустил ихнее существование - значит так нужно, так устроен наш мир, где есть плюс и минус . А КАТЕРИНУ не надо вспоминать, она много чего натворила не правильно, пуст бы в себя наводила порядок, а не вмешивалась в УКРАИНУ.

Великий Волхв |

10:35 28 Квітня, 2013

 

 

(+9)

Вот и пеоявились тебе подобные - недоноски екатерининские. Кто же тебя такого сделал? И чем? Наверно пальцем? потому, что мозгов нет. Недолюбили тебя... И мама наверно, была продолжательницей подола Екатерины Великой, которую, даже жеребуц, уже не мог удовлетворить.

Ім |

11:41 21 Лютого, 2014

 

 

(0)

Не судите и судимы не будетеи,И каждый из нас будет отвечать за свои грехи.,

Пилип |

20:09 20 Квітня, 2013

 

 

(0)

Сказка ложь, а жаль. Кроме нелепицы с перевозкой трупов и рассейскими расстояниями между сел, хотелось бы спросить; кто нибудь пытался по снегу (пусть по колено) перейти поле. В горах гулять по снегу...? Кошара, это загородка для скота, возможно с навесом. Зимой там одни палки занесенные снегом. Любоваться ими в конце февраля...?, для этого пройти более 12 км только по дороге и сколько то в горы по снегу, потом обратно.

Петро |

22:59 27 Квітня, 2013

 

 

(-26)

САТАНА ВИРАХОВУЄ ВОРОЖІННЯ НА 70% ---ТА УСІМ КЕРУЄ БОГ! КОЛИБИ ТИМОШЕНКО БУЛА НА ВОЛІ ВОНА ЗРОБИЛА БИ ТЕ, ЩО ЗРОБИЛА ІЗ ЩЕРБАНЕМ, ГЕТЬМАНОМ, МОМОТОМ, ШВІДЧЕНКОМ, ЮЩЕНКО, МІЛЬЧЕНКО. НЕ ДАРОМ ЇЇ ПРОЗВАЛИ СМЕРТЬ З КОСОЮ. БОГ ДАВ РОЗУМ КИРІЄВУ ПОСАДИТИ ЇЇ -ЦЕ СПАСЛО ЯНУКОВИЧА ВІД УБИВЦЬ. КАПІТЕЛЬМАНИ ПОМИЛКОВО ДУМАЮТЬ ЩО ВБИТИ ЧУЖИМИ РУКАМИ НЕ Є ГРІХОМ - ПОМИЛЯЮТЬСЯ ГЛИБОКО! ТИМОШЕНКО МАЄ ЩАСТЯ ЩО ПОКУТУЄ ІНАКШЕ ЇЇ ДУША ГОРІТИМЕ В АДУ ПРИ Т. 5000 ГРАДУСІВ. ЯНУКОВИЧ ЦЕ ЩАСТЯ ДЛЯ ТИМОШЕНКО І УКРАЇНИ! МОЛЬЄР ОСОБА У ЯКУ ВСЕЛИВСЯ БІС - ЦЕ ДОКАЗАНО АКАДЕМІКОМ ВАН ДЕР ЛЕНОМ - ЦЕРКВІ ЦЕ ВІДОМО ДАВНО. ПІД ЧАС ВИБОРІВ ТИМОШЕНКО НАЗБИРАЛА ДВА ПОВЕРХИ МОЛЄРІВ -ЕКСТАСЕНСІВ, ЩОБ ПРИСИПЛЯТИ НАРОД УКРАЇНИ. ТА БОГ МОГУТНІШИЙ ТОМУ ПРОГРАЛА!

НИКОЛАЙ |

10:41 05 Травня, 2013

 

 

(+16)

МУДАК ТЫ ПЕТОРО - , прости меня господи за такие слова, потому что ПЕТРО просто других слов не заслуживает - ТЫ ХОТЬ ПОНЯЛ КАКУЮ НЕЛЕПУЮ ГЛУПОСТЬ НАПИСАЛ - прочитай еще раз свое написаное......

луцький |

08:32 11 Грудня, 2013

 

 

(+9)

петро!пишу твоє імя з маленької букви.Ти хворий на всю голову!!!!!

ЦІМБОР |

10:56 30 Квітня, 2013

 

 

(0)

Завжди з інтересом (професійним) розглядую тих, що вірять в мольфарські фантазії, в пороблено, в відьом, в гадання, в інопланетян, в чорну кішку, в сни, в гороскопи, в НЛО, але сумніваються в існуванні Діда Мороза.

ivasyk |

14:03 08 Червня, 2013

 

 

(+4)

Припустімо шльопнуть яника...То що з того? Ну буде яник2, яник2М....і т.д. У нас постсталінська система, у якій суди, прокуратури, ментовські органи створені (у першу чергу) для обслуговування тих, хто при владі! І вони будуть їх обслуговувати які б правителі злочинними не були! А звідсі і прогресує відвертий бандитизм та злодійство з боку чиновників цих органів, і перекидається на всі сфери життя. ТАКА СИСТЕМА!!! Її необхідно поламати, причому швидко, но коректно! Без цього ніякого позитивного зростання (у всіх сфкрах) очікувати для України годі!

Рада |

14:25 12 Червня, 2013

 

 

(+3)

В статье старик-мольфар описан с ДЛИННЫМИ, СЛЕГКА ВОЛНИСТЫМИ, ДО ПЛЕЧ ВОЛОСАМИ .... Это был кто угодно, но не Михаил Михайлович Нечай. Я видела его в 2010 году (январь )- У НЕГО НЕ БЫЛО ДЛИННЫХ ВОЛОС и насколько я знаю никогда не было. Журналист или что-то напутал или откровенно соврал .... Чего не сделаешь ради сенсации. Еще хочу добавить, что М.М. Нечай всегда удерживался от каких-либо конкретных предсказаниях по поводу нашей политической власти. Часто он отвечал : "Политика- это проституция и об этом мне говорить неинтересно"... Вот так.

Олька |

10:43 18 Листопада, 2013

 

 

(+4)

Эту новость публиковали в прошлом году, тогда указывалась дата 25 ноября 2012-го. В следующем году опубликовать с новой датой не забудьте

Софія |

22:06 03 Грудня, 2013

 

 

(0)

Так зараз же не лютий...

Марія |

09:00 04 Грудня, 2013

 

 

(+1)

А мене одну нітить те, що 25 лютого 2013 минуло вже майже рік тому???

Волхв |

20:03 06 Грудня, 2013

 

 

(+2)

Яка різниця, коли загине Януковоч: 25 лютого чи 25 грудня?

Ната |

15:39 08 Грудня, 2013

 

 

(+1)

Нечай був людиною, наділеною особливим талантом. Будь який талант, спрямований на допомогу людині, - це талант від Бога і ні в якому разі не гріх. А щодо смерті Яника - ну, не думаю, що дід Нечай таке б пророкував, хоча б хотілося не його смерті, а відставки. :)))

Сонечка |

07:35 13 Грудня, 2013

 

 

(+4)

Віддайте йому Межигірря і замуруйте його там

Сонечка |

07:36 13 Грудня, 2013

 

 

(+3)

А потім хай люди ходили-б як у замок Дракули.

Тарас |

18:20 22 Січня, 2014

 

 

(+7)

опа-опа....натрапив щойно на дану статтю....вона зараз ой як актуальна.

васп |

01:07 25 Січня, 2014

 

 

(0)

Во времена Сирка каждый третий наемник в Европе был Украинский казак .Благодаря казакам под предвадительством Сирка была взята и освобождена от испанцев французская крепость на Ла-Манше в 3х дневный срок Фр. не могли ее взять в течениинескольких лет неся огромные потери.Когда кардинал собирал деньги для оплаты войска Атаман преподавал в Сарбоне

марія |

11:18 24 Лютого, 2014

 

 

(+3)

Добрий день всім відвідувачам .Я живу на Закарпатті знаю місцевий діалект і хочу сказати Що мольфар сказав штри роки ,що на місцевому діалекті означає 4роки ,просто Януковичу треба знати місцевий діалект Смерть мольфара на його руках.

марія к |

11:20 24 Лютого, 2014

 

 

(-1)

клас

GO |

23:46 24 Лютого, 2014

 

 

(+2)

я абсолютно не вірив в наявність самого пророцтва так і його дати, але події останніх днів переконали, що пророцтво було. Ніколи віщуни не говорять прямим текстом, як правило їх розуміють тільки після того як подія відбудеться. Може його фізично не вбють, але 25 лютого Янукович уже буде оголошений в міжнародний розшук, а це після посади Президента це також своєрідна смерть

Дмитрий |

11:02 25 Лютого, 2014

 

 

(+1)

Нельзя желать смерти , но всётаки может быть старик на 1 год ошибся?

Кое-что ЗНАЮЩИЙ |

00:20 26 Лютого, 2014

 

 

(0)

Как сказала Мать Мария, лучшее предсказание - это то, что не сбылось. Да и где бы мы были, если б не Янык, Путин, Ющ, Юля и прочие. Они пробудили Украину и украинцев объеднили их, показали как не нужно работать и многое другое. Нужно всем объявить благодарность! А кого-то и отпустить, если выживет. А всем вместе послать СВЕТ, ЛЮБОВЬ и РАДОСТЬ! Ибо у некоторых из них, самых несчастных, всё это отсутствует! А как вам это: . ПРОРОЦТВО ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОГО СВЯЩЕННИКА, ОТЦЯ ГЕРМАНА БУДЗІНСЬКОГО ЗРОБЛЕНЕ В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ РОКУ БОЖОГО 1991?

любов |

22:00 10 Березня, 2014

 

 

(+1)

Але чи правдиве це пророцтво о. Германа

Леа |

23:34 06 Вересня, 2014

 

 

(0)

Михайло Нечай був великою Людиною,шкода,що я так і не змогла з ним зустрітися..Мені здаєтся,що не його бачив журналіст,чоловік міг зустріти іншого провидця(все-таки їх трохи більше як мольфарів),бо ж карпатського мольфара не цікавила політика.Журналіст опублікував роботу буцімто то був відомий мольфар(можливо він і сам в це повірив) і коли робота вийшла в світ,Януковичу не сподобалося,що про нього так зухвало говорять і він,як ви вже впевнилися,не пожалів би коштів(накрадених в нас) на те,щоб прибрати того,хто йому не до вподоби...Хто б це не був,сподіваюся,його прородство збулося.. може це гріх так казати,але мені його абсолютно не шкода

Александр Лебедь |

18:28 19 Вересня, 2014

 

 

(+1)

Янукович умер. Все включено. Я тоже, к сожалению, мольфар. Извините.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022