Новини | без цензури!

1/3

На Ставропіллі українець розстріляв кримінального авторитета й начальника міліції в помсту за дітей

До злочинів виявився причетним пасічник, який мстився суспільству за смерть своїх дітей подібно головному героєві фільму “Ворошиловський стрілок”. На даний момент 51-річний господар пасіки Олександр Таран арештований і йому вже пред’явлено звинувачення. Чоловік повністю викритий у скоєних тяжких злочинах, а головним доказом проти нього стала єдина волосина, виявлена на знайденій зброї.

На Ставропіллі українець розстріляв кримінального авторитета й начальника міліції в помсту за дітей

 

У Ставропольському краю слідчі розкрили загадкову серію жорстоких вбивств і замахів, жертвами яких став кавказький бізнесмен, лікар і два міліціонери.

 

До злочинів виявився причетним пасічник, який мстився суспільству за смерть своїх дітей подібно головному героєві фільму “Ворошиловський стрілок”. На даний момент 51-річний господар пасіки Олександр Таран арештований і йому вже пред’явлено звинувачення. Чоловік повністю викритий у скоєних тяжких злочинах, а головним доказом проти нього стала єдина волосина, виявлена на знайденій зброї.

 

За даними розслідування, заарештований став серійним вбивцею після того, як вирішив кинути виклик наркомафії, бажаючи помститися за свою загублену сім’ю.

 

Таран два роки вистежував і розстрілював людей, яких вважав прямо або побічно причетними до смерті своїх дітей. 20-річна дочка Олександра померла від передозування наркотиками, а 25-річний син загинув від побоїв невідомих хуліганів. Після цього жертвами пасічника-месника стали місцевий бізнесмен-кавказець, оперативник і начальник кримінальної міліції району. Важке поранення також отримав лікар, який лікував його дочку.

 

Усе розпочалося влітку 1994 року, коли дочка Олександра – Наталя Таран – померла в районній лікарні. Найбільше батька шокувала причина її смерті – доза наркотиків.

 

Батько намагався дізнатися, хто підсадив його доньку на героїн, вимагав покарати негідників, але міліція спустила справу на гальма. Таран не змирився, намагався докопатися до правди. А через сім років у будинок Тарана прийшло нове горе – його сина Володимира жорстоко побили на дискотеці, до смерті. Вбивць так і не знайшли. Тоді, за версією слідства, пасічник купив автомат Калашникова і присягнув на могилі дітей, що помститься за них. Він вирішив судити і страчувати сам, не озираючись на владу і закони.

 

Першою жертвою месника став місцевий авторитет Магомед Еркен. Таран був переконаний, що його племінник причетний до загибелі сина. Пасічник дочекався кавказця біля хвіртки його будинку в райцентрі Олександрівське. Олександр “зробив не менше 12 пострілів з автомата АКМ, у результаті чого потерпілий помер на місці”.

 

Наступною ціллю став головний лікар місцевої лікарні Сергій Грес. Медик, на думку месника, був винен у смерті його дочки, оскільки не зміг її врятувати або не захотів. У той вечір Сергій Грес відпочивав удома. Пасічник в останню хвилину пошкодував його, зробивши калікою одним прицільним пострілом у плече.

 

Карний розшук так і не зміг розкрити вбивство бізнесмена і замах на лікаря. Ці злочини слідчі взагалі не пов’язували один з одним. Ніхто не підозрював тихого пасічника, якого майже щодня бачили на кладовищі.

 

Потім Олександр став карати і міліціонерів, вважаючи, що вони покривають наркодилерів, причетних до смерті його дочки та сина. Месник дочекався старшого оперуповноваженого 38-річного Олега Танчика і снайперським пострілом звалив його наповал.

 

Через півроку Олександр пострілом у спину вбив начальника кримінальної міліції Олександрівського ОВС Володимира Штану. З місця вбивства він пішов спокійною і впевненою ходою. На сусідній вулиці він зустрів односельців. Вони й подумати не могли, що цей спокійний, усміхнений чоловік щойно покарав міліціонера за невиконання своїх обов’язків.

 

Крім того, Таран посягав на життя співробітника ДПС ДІБДР міста Світлограда і членів його сім’ї. Цей замах Таран скоїв після того, як було складено протокол про адміністративну відповідальність, і йому відмовилися повертати автомобіль.

 

Слідчі буквально рили землю, щоб зловити Олександра Тарана, який влаштував справжній терор у райцентрі. Спочатку вони думали, що їх колег відстрілюють місцеві бандити. Але оперативні розробки ні до чого не призвели. А пасічник останні чотири роки спокійнісінько жив в Олександрівському. Вирахували чоловіка випадково. Житель села знайшов у лісосмузі, недалеко від пасіки Тарана, загорнутий у старий халат автомат Калашникова з саморобним глушником. Міліціонери обійшли майстрів, і один слюсар пригадав, що Олександр замовляв у нього дивну трубку.

 

“Казав, що насадка для газового пальника – вулики гріти”, – пояснив майстер.

 

Оперативники навідалися в будинок пасічника з обшуком і знайшли у нього саморобний пістолет. Але головним доказом слідства стала людська волосина, яку відшукали на знайденому в лісі автоматі. Експертиза показала, що це волосся належить саме Олександру. Після цього пасічника негайно заарештували

 

Історія Олександра Тарана демонструє, що інколи правосуддя можна брати у свої руки й вирішувати проблеми значно ефективніше, ніж міліціонери або чиновники. Та пам’ятайте, що за подібні дії є кримінальна відповідальність.

 

Відділ моніторингу ГІ « Права Справа»

 
 
 
 

Поділитись новиною:

14 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: ДМИТРО СНЄГИРЬОВ

Коментарі

Ім′я не вказано |

09:26 14 Лютого, 2013

 

 

(+37)

красавчик. все правильно сделал!

галака |

09:28 14 Лютого, 2013

 

 

(+42)

якщо немає провосуддя-свята помста істина у останній і нстанції.такі люди стають народними героями проних саладають легенди

lkj |

09:28 14 Лютого, 2013

 

 

(+27)

однозначно !! зброя має бути у вільному продажу для нормальних людей. шоб захщатись від бандитів і міліції

kjh |

09:30 14 Лютого, 2013

 

 

(+26)

слава україні !!! героям слава !

147 |

09:38 14 Лютого, 2013

 

 

(-15)

болеешь? пей зеленку! херой.

123 |

10:53 14 Лютого, 2013

 

 

(-2)

сьогодні київський апеляційний суд підтвердив рішення про виселення київської учительки, яку атакую рейдери.

Laokoon |

09:33 14 Лютого, 2013

 

 

(+14)

ай, молодец!!!

правильно |

09:33 14 Лютого, 2013

 

 

(+15)

с волками жить ...

Віктор |

09:35 14 Лютого, 2013

 

 

(+13)

молодець! йому вже нічого втрачати!

Галина Кутова |

09:36 14 Лютого, 2013

 

 

(+14)

украинци так держать, стрелять етих тварей нада, ето все пр.

br |

09:36 14 Лютого, 2013

 

 

(+11)

справжній чоловік!

EDWAR |

09:36 14 Лютого, 2013

 

 

(+11)

поддерживаю...он взял право карать, я его понимаю.

Ім′я не вказано |

09:37 14 Лютого, 2013

 

 

(+13)

я думаю ето только начало,

Украинец |

09:37 14 Лютого, 2013

 

 

(+14)

настоящий мужик намдолжно быть стидно что терпим произвол ментов судей прокуроров одним словом бандитов в законе

крымчанин |

09:37 14 Лютого, 2013

 

 

(+13)

не он устроил террор а всей украине устроили террор ! спасибо пасечнику ! жаль что поймали.

Українці |

09:38 14 Лютого, 2013

 

 

(+10)

знай наших!

Прон |

10:06 14 Лютого, 2013

 

 

(-17)

долбаеб , наших надо знать в науке и технике , а не в серийных убийствах!

EDWAR |

10:31 14 Лютого, 2013

 

 

(+8)

и где твоя наука и техника?

Алекс |

09:39 14 Лютого, 2013

 

 

(+11)

молодец мужик. уважаю. в этой стране по другому нельзя.

зеник |

09:39 14 Лютого, 2013

 

 

(+10)

молодець цілком підтримую

Гость |

09:44 14 Лютого, 2013

 

 

(+10)

молодец и так должен поступать каждый человек, валить дебилов и мусоров, каждый нормальный человек должен иметь оружие, для защиты себя и родных.

EDWAR |

09:47 14 Лютого, 2013

 

 

(+9)

если страна становится вражеской - нужно переходить на партизанскую стратегию.

дииа |

09:47 14 Лютого, 2013

 

 

(+9)

уверен что он справедливо порешил тех кто действительно виновен хотя и грех надушу взял большой надеюсь будет урок продажным ментам и нарко дилерам

EDWAR |

09:49 14 Лютого, 2013

 

 

(+8)

грех - понятие устаревшее! справедливость превыше всего!!!

Nataliya |

10:06 14 Лютого, 2013

 

 

(+7)

не згодна з автором, ....історія олександра тарана демонструє, що інколи правосуддя можна брати у свої руки й вирішувати..., ця історія має глибший сенс, чим демонстрація помсти, це крик людської душі, крик - якого ніхто не чує, біль яка залишає байдужими. думаю люди з органів насправді знали й розуміли хто винен у смерті його дітей, але боротися в них забракло духу. цікаво інше, після всіх вбивств , змінилося щось у їхньому краї? чи одні покидьки змінили інших....

Ім′я не вказано |

15:45 14 Лютого, 2013

 

 

(+4)

да мужик отомстил так как правосудие у нас в стране нет! жалко что бедолага до конца жизни отсидит(((( зы и оружие чёткое выбрал ак это вам не куй собачий!

Динисс |

08:12 15 Лютого, 2013

 

 

(+3)

простите так а что этого молодца арестовали? как по мне он все правлино зделал! меня добил последний абзац, какое нах....й правосудие в нашей стране. бери автомат и сам верши правосудие!

Влад |

00:50 16 Лютого, 2013

 

 

(+2)

слава героям! нардеп і колишній генпрокурор святослав піскун, повернувшись із похорону майора міліції (той тероризував село семиполки, що на київщині, і був застрелений місцевим мешканцем, який не витримав міліцейського свавілля), розповідав у кулуарах верховної ради: «на похоронах спереду йдуть родичі й плачуть, а ззаду – все село торжествує, несуть плакат: "собаці – собача смерть"». прізвища головних осіб події пророчо-символічні: громадянин україни запорожець і держиморда симоненко. сім’ї судді трофимова з 4-ох осіб з харкова відрізали й забрали з собою голови. київського суддю сергія зубкова жорстоко вбито 21 березня 2011 року. 24 березня 2011 року на засіданні кадрової секції вищої ради юстиції повинні були розглядати представлення про звільнення сергія зубкова за порушення присяги судді. у врю зібралося 26 скарг на зубкова за прийняття дуже суперечливих рішень на користь іноземних компаній. мазурок розстріляв 4-ох охоронців. тепер у супермаркетах охорона вічливою стала. так і далі буде.

Ім′я не вказано |

10:43 18 Лютого, 2013

 

 

(+2)

если так будет поступать каждый украинец то в стране настанет золотой век ,все будут счастливы и богаты и преступники вместе с властью не смогут никого незаконно арестовать ,как пасечника.он пострадал изза того ,что он один,а если бы были сотни тысяч пасечников ,то милиция бы честно служила народу а преступников бы небыло.

Петро |

08:00 20 Лютого, 2013

 

 

(+2)

ставропілля не входить до складу україни, але, як бачимо ніякої різниці в правовій захищеності простих людей в росії і україні не існує. як у нас, так і в них бал правлять наркобарони, оборотні в погонах, продажна прокуратура, телефонні судді. як можна жити в таких державах? а живемо ж і приходить час віддаємо свої голоси за добкіних, ківалових, фельдманів, кернесів..... а час для самосудів, на жаль, вже продзвенів. хто ж підніме наш народ проти проти цієї крімінально-олігархічної влади? а чи гідний наш народ на краще життя?

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022