Новини | без цензури!

1/3

Конкурс для політологів

У рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Урок для Білорусі та України» проводиться конкурс на участь в ознайомчих візитах з органів влади до Варшави та Праги. Мета проекту – сприяти розбудові сучасної та ефективної системи публічної адміністрації, заснованої на прозорих демократичних цінностях, у двох країнах Східного Партнерства – Білорусі та Україні.  

 

Міста та дати

 

Прага, Чехія: 25–29 березня 2013 року (3 робочі дні) чи Варшава, Польща: 8–12 квітня 2013 року (3 робочі дні).  

 

Програма

 

Зустрічі з представниками, посадовими особами, експертами органів місцевого та регіонального самоврядування, державних органів, місцевих об’єднань та асоціацій; міністерствами освіти, охорони здоров’я та регіонального розвитку; парламентськими та сенатськими комітетами, аналітичними центрами та неурядовими організаціями для отримання знань про функціонування публічної адміністрації в країнах Вишеградської четвірки (Чехія та Польща – для учасників з України).  

 

Теми

 

Бюджетна політика; розподіл та делегування повноважень; надання адміністративних послуг; ефективність роботи; імплементація законодавства; методики оцінки роботи та інші теми  

 

Профіль учасників

 

Молоді фахівці з Білорусі та України, зацікавлені в реформі системи публічної адміністрації, які працюють у сфері політики, органах влади, вищих навчальних закладах та неурядовому секторі. Учасник повинен мати щонайменше два роки досвіду діяльності з питань публічної адміністрації. Робочий рівень англійської мови не обов’язковий. Відібрані учасники повинні будуть розробити конкретні програмні рекомендації за результатами ознайомчих візитів.  

 

Витрати

 

Організатор оплачує переїзд, проживання, харчування та візову процедуру.  

 

Форма заяви та крайній термін

 

Надішліть супровідний лист англійською або російською мовою з поясненням, чому Ви хочете взяти участь в ознайомчому візиті до вибраної країни (щонайбільше одна сторінка з зазначенням країни, яку ви хочете відвідати), та розширене резюме на адресу publicadmin@amo.cz до 22 лютого 2013 року. Учасників відбиратиме чесько-польське журі.  

 
 
Джерело: Правда.if.ua
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

15 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Правда.if.ua

Коментарі

Сергей |

13:28 15 Лютого, 2013

 

 

(0)

всем людям доброй воли. знаю каким должно быть и как построить царство божье на земле. в царстве бога счастье всем и даром. царство божье решение всех проблем человечества.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020