Новини | без цензури!

1/3

Наталія Королевська: Директора Ладижинського будинку-інтернату, що довів заклад до незадовільного стану, буде звільнено

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська взяла під свій особистий контроль вирішення системних проблем Ладижинського будинку-інтернату – керувати цим закладом буде новий антикризовий менеджер, перед яким стоятиме завдання за рік суттєво змінити ситуацію на краще. Про це вона заявила 15 лютого під час відвідування цього унікального будинку-інтернату для дітей, які потребують спеціального догляду. Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики України.

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська взяла під свій особистий контроль вирішення системних проблем Ладижинського будинку-інтернату – керувати цим закладом буде новий антикризовий менеджер, перед яким стоятиме завдання за рік суттєво змінити ситуацію на краще. Про це вона заявила 15 лютого під час відвідування цього унікального будинку-інтернату для дітей, які потребують спеціального догляду.

 

«На жаль, в інтернаті склалася неприпустима ситуація. Для вирішення системних проблем цього закладу потрібно вживати негайних заходів. Тому разом з керівником Вінницької облдержадміністрації ми прийняли рішення звільнити керівника інтернату», - заявила Наталія Королевська. Вона додала, що за рік знову відвідає Ладижинський будинок-інтернат та перевірить результати проведеної роботи.

 

Міністр соціальної політики зазначила, що Ладижинський дитячий будинок-інтернат є унікальним для України, а тому він має отримати окремий статус, що допоможе вирішувати наявні проблеми. «Потрібно комплексно вирішувати проблеми будинку-інтернату: від фінансування і надання цьому закладу окремого статусу, бо він є унікальним для країни, до зміни умов праці співробітників», – сказала вона.

 

Також Міністр наголосила, що потрібно загалом змінювати підходи до фінансування закладів для інвалідів, які отримують вдвічі менше, ніж інтернатні заклади для здорових дітей. «Ми повинні переглянути умови фінансування таких закладів, бо не може бути так, щоб здорових дітей фінансували вдвічі більше, ніж хворих. Це помилка на рівні формування бюджетів та підходів до таких закладів», – значила вона.

 

Під час відвідування Ладижинського дитячого будинку-інтернату Наталія Королевська поспілкувалася зі співробітниками закладу, які розповіли їй про наявні проблеми – зокрема, про те, що характеристики будівлі не відповідають потребам обслуговування інвалідів. Окрім того, за їхніми словами, не вистачає персоналу, а останні два роки працівники закладу взагалі не отримують коштів на оздоровлення. У свою чергу Наталія Королевська пообіцяла зайнятися шляхами вирішення зазначених питань.

 

«Ми ці питання будемо вирішувати як на рівні Міністерства, так і разом з керівництвом Вінницької області, відпрацювавши на рівні робочої групи», – підсумувала Наталія Королевська.

 

 

Довідково

 

Ладижинський дитячий будинок-інтернат IV профілю (с. Заозерне, Тульчинський район, Вінницька область)

Будинок-інтернат розрахований на дітей віком від 4 до 18 років та осіб до 30 років, з глибокою розумовою відсталістю та психічними розладами, які мають складні фізичні вади, не можуть самостійно пересуватися (або пересуваються з утрудненням) та самообслуговуватися, потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, реабілітаційних послуг. Фактично у будинку-інтернаті проживає 146 вихованців та підопічних, в тому числі у молодіжному відділенні – 65 підопічних.

 
 
 
 

Поділитись новиною:

16 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Міністерство соціальної політики України

Коментарі

Геннадий |

18:53 16 Лютого, 2013

 

 

(+1)

у королевской нет знаний, нет опыта управления людьми - отсюда и желание шашкой махать, - а , так. чтобы боялись... от незрелости все это, "крутышка". и пользы от такого руководства - ноль! винницким руководителям не следует идти на поводу у горе-королевской.

Наталья |

21:12 16 Лютого, 2013

 

 

(0)

винницкие руководители "сами с усами" - разберутся. а г* комментатор то с большущим опытом? куда королевской равняться к его"достижениям", хотя она и "крутышка". умник то перед нолями цыферки на свой счет записывает для рейтинга. палитик!

МАША |

23:27 26 Січня, 2014

 

 

(0)

УЛУЧШЕНИЕ ПО КОРОЛЕВСКИ ПРОИЗОШЛО В ЛАДЫЖИНЕ В ИНТЕРНАТЕ МЫ УЖЕ УБЕДИЛИСЬ КАК РАБОЧИЕ СТАЛИ ПЛАТИТЬ ЗА АВТОБУС АНТИКРИЗОВЫЙ ДИРЕКТОР КОТОРОГО ПОСТАВИЛА КОРОЛЕВСКА БУДУЧИ ПЯНЫМ РАЗБИЛ СЛУЖЕБНУЮ МАШИНУ ЗА СЧЕТ ИНТЕРНАТА ОТРЕМОНТИРОВАЛИ ПРЕМИИ И НАДБАВКИ ДАЕТ ТОЛЬКО СВОЕЙ ЛЮБОВНИЦЕ

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте