Новини | без цензури!

1/3

Ласкаво просимо мешканців та гостей міста Хмельницька відвідати виставку

  Ласкаво просимо мешканців та гостей міста Хмельницька відвідати виставку творчих робіт об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при Львівському державному обласному центрі народної творчості і культурно-освітньої роботи.
Що триває у виставковому залі Хмельницького обласного художнього музею з 6 до 20 квітня.

за адресою:
вул. Проскурівська, 47,

Графік роботи:
пн. - сб.: 9:00 — 18:00
Неділя – вихідний

тел./факс: (0382) 65-61-15
e-mail: info@artmuseum.km.ua

До вашої уваги колекція високохудожніх виробів з бісеру авторства талановитої майстрині Ірини Білик створених у традиційному українському стилі.

Експозиція збагачена такими рідкісними видами народного мистецтва як лялька-травомотанка авторства Алли Лемякіної, ангелики та пташки з соломки створені умілими руками майстрині об’єднання Ірини Гураль. Традиційні та авторські ляльки-мотанки від Ірини Бердаль-Шевчик, Тетяни Фургали  та Богдани Гірської.
 
Особливої уваги заслуговують унікальні вишивані авторські картини Олександри Зробок, на них зображений глибинний світ давніх українських символів, що ми часто можемо спостерігати в орнаменті народної вишивки та традиційних писанок.

У техніці машинної вишивки створює свої картини відома майстриня Анна Полякова, її роботи надзвичайно багаті за палітрою кольорів, що у поєднанні із технологічно складним способом вишивання роблять їх унікальними.

Великодню тематику виставки якнайкраще підкреслюють писанки з бісеру від подружжя Павлових, що відзначаються своєю самобутністю та  високою технікою виконання. Не менш красиві керамічні великодні дзвоники, люб’язно надані для виставки членом об’єднання Олександром Кузьменком.

Львівщина здавна відзначалась великою кількістю талановитих вишивальниць тому не випадково вишиті рушники, сервети та картини представлені на виставці особливо широко.

Нікого не залишить байдужим зібрання олійного та акварельного живопису на Великодню тематику від художників-аматорів Степана Кекляка, Наталії Івженко, Лариси Учурханової, Андрія Гаврука, Георгія Ємеліна та багатьох інших.

Щиро сподіваємось, що частинка весняного, сонячного настрою, з яким намагалися творити свої роботи майстри нашого об’єднання  перейде і до Вас, у переддень Світлого Господнього Воскресіння!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Виставка триватиме з 6 до 20 квітня.

Наша адреса:
м. Львів
вул. Л. Курбаса 3
тел. (032)2601355
e-mail: cnt-lviv@ukr.net
www.cnt.lviv.ua

 

Народне декоративно-ужиткове мистецтво Львівщини здавна приваблює численних туристів, мандрівників, мистецтвознавців. Яскравий самобутній колорит нашого краю передається не тільки у народних піснях, танцях, театральних дійствах а й у творчих доробках народних майстрів і умільців.

    При Львівському державному обласному центрі народної творчості і культурно-освітньої роботи працює об’єднання народних майстрів і художників-аматорів, яке налічує понад сто талановитих майстрів. Вишивка, вишивані сюжетні композиції, які не поступаються живопису, сакральна вишивка, гаптована гладдю і розшита бісером, одяг, кераміка, писанкарство з різноманітними техніками прикрашання, живопис, різьбярство, дерев’яна скульптура, ювелірні вироби, прикраси з бісеру та напівдорогоцінного каменю, витинанка, рогозоплетіння, графіка – це далеко не повний перелік скарбниці народних умільців Львівщини.

    Через Львівський державний обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи, а зокрема об’єднання народних майстрів і художників-аматорів пройшло не одне покоління талановитих, відомих в Україні та за її межами вишивальниць, різьбярів, писанкарів, живописців. Багато з них знані в Україні та поза її межами.

    За роки існування обласного центру утворились і продовжують рости мистецькі династії Івасенків, Маєвських, Яртисів і свого роду школи народних майстрів. Зокрема школа Заслуженого майстра народної творчості Ольги Возниці, Людмили Хлопоніної, Ярослави Заневчик представлені не одним поколінням численних послідовників.

    Людей різних за освітою, віком та національністю об’єднує безмежна любов до українського народного мистецтва, традицій, обрядів – любов до тої життєдайної сили, яку несе в собі прадавня культура.

    Ласкаво запрошуємо Вас переглянути виставку творчих робіт членів об’єднання на тему Великодніх свят.

Поділитись новиною:

12 Квітня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020