Новини | без цензури!

1/3

В Ладижинському інтернаті прикривають «хвости»

В п’ятницю, 15 лютого, "Свобода Слова в Україні" висвітлила інформацію про те, що директор інтернату для розумово-відсталих дітей «Троянда» в місті Ладижин буде звільнений. Проте, пан Зубко перебуває на роботі до цього часу,а конторські працівники (бухгалтерія) знищують документи та прикривають «хвости» на випадок перевірок. 

 

"В п’ятницю ЗМІ передали інформацію про те, що директор інтернату для розумово-відсталих дітей «Троянда» в місті Ладижин пан Зубко буде звільнений. Для цього потрібно розпорядження голови Вінницької обласної ради пана Татусяка.

 

Але як стало відомо громадськості, останніх кілька днів в цьому закладі існує така ситуація. Директор перебуває на роботі до цього часу. Конторські працівники (бухгалтерія) знищують документи та прикривають «хвости» на випадок перевірок, вивозиться з території інтернату майно.

 

Вчора о 14. 00 директор пан Зубко був викиканий в обласну раду для розмови з керівництвом. Його не звільнили і вже після розмови він дав доручення примусити всіх працівників збирати підписи про те, щоб він залишився на посаді.

 

Зараз довірені особи пана Зубка з працівників закладу шляхом погроз вимагають від працівників писати заяви про те, що сталась помилка і директора не потрібно звільняти надавши йому ще один шанс.


За нашою інформацією, в Обласній раді ніхто не планує звільняти пана Зубка, а тому зараз готується маневр про начеб то підтримку цієї особи на посаді. Всі органи влади на Вінниччині починаючи від прокуратури та фінансової інспекції отримали завдання правильно перевіряти інтернат.

 

До нас звертаються працівники закладу з проханням захистити їх, люди не знають що їм робити", - повідомляє "Свобода Слова в Україні" Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада".

 

Також, "Свобода Слова в Україні" публікує ексклюзивний фоторепортаж з інтернату, ситуація в якому надто важка.

4

9

11

12

13

14

19

21

22

24

25

a1

a5

a7

a16


a22

a23


Нагадаємо, що 15 лютого, міністр праці та соціальної політики України Наталія Королевська відвідала з робочим візитом місто Ладижин, а саме дитячий інтернат для розумово-відсталих дітей "Троянда". 

 
Під час відвідування Ладижинського дитячого будинку-інтернату Наталія Королевська поспілкувалася зі співробітниками закладу, які розповіли їй про наявні проблеми – зокрема, про те, що характеристики будівлі не відповідають потребам обслуговування інвалідів. Окрім того, за їхніми словами, не вистачає персоналу, а останні два роки працівники закладу взагалі не отримують коштів на оздоровлення. У свою чергу Наталія Королевська пообіцяла зайнятися шляхами вирішення зазначених питань.
 


Внаслідок системних проблем Наталія Королевська пообіцяла, що цим закладом буде керувати новий антикризовий менеджер, перед яким стоятиме завдання за рік суттєво змінити ситуацію на краще.

Поділитись новиною:

19 Лютого, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

профи |

13:52 19 Лютого, 2013

 

 

(0)

журналистам стала известная пикантная информация: вся склока идет за кормушку для местной ладыжинской "оппозиции". раньше противники одиозного мэра, не менее одиозная компания "все против всех" кормилась с ладыжинской тэс. теперь ахметов лавочку прикрыл. вот и нашли лазейку: есть хлебное место, если своего чела туда пристроитьт, можно всю "оппозиционнуду" деятельность финансировать. дети там - овощи. на них все, что угодно можно списать. (чем успешно занимались два предыдущих директора). а интернату и правда нужен нормальный руководитель. потому как не в ладыжине он, а в тульчинском районе, подчинен обласной раде. от порядочности руководителя интерната зависит все, ведь он, что называется, не на глазах. до киева и винницы далеко, ладыжин - управы на него не имеет по закону. так что, в этой ситуации лучше поставить независимого кризис-менеджера из киева. а местных делков, которые уже навострили сумки и карманы - вон!

Ім′я не вказано |

15:03 19 Лютого, 2013

 

 

(+1)

профи, ваши выводы не основаны на достоверной информации. оппозиция в ладыжине - это партия батькивщина, которые составляют половину депутатского корпуса и которые хотят прийти к власти в городе. больше в городе нет оппозиции. есть общественные организации целью которых не является власть в городе вообще и к оппозиции они не имеют отношения. лавочка действительно кормилась за счёт ладыжинской тес, но к интернату оные люди не имеют отношения вообще никакого. зачистку в социальной сфере провёл народный контроль и активисты, которые занимались этой проблемой живут вообще в других областях украины.

репортер |

15:30 19 Лютого, 2013

 

 

(+1)

классно винницкие замаскировались за дымом от этой "троянды". в виннице показали "прозрачный офис", где уже все отполировано, а в качестве гавняшки показали этот интернат. молодцом, ребята, так держать. отводить удары умеем

Маестро |

22:06 20 Лютого, 2013

 

 

(+2)

дуже правильно підмічено. так звана опозиція.... скакодуби, волковські, чернеги, копоті.....не змогли мера достати, шукаєте приключеній, будоражити місто та весь чесний люд. ваші карти спутались.

Ім′я не вказано |

15:08 19 Лютого, 2013

 

 

(0)

главный критерий для нового директора: честность( чтоб не крал ), его авторитет признал коллектив и человек не лёг под руководство в области, ибо не секрет. что вся комунальная сфера платит наверх часть бюджетного пирога. всё остальное: образование, место проживания, опыт работы является не главным.

Ім′я не вказано |

15:27 19 Лютого, 2013

 

 

(+1)

люди, женіть цих "опозиціонерів" у три шиї. немає ніякої "батьківщини" - є велика кормушка, корито, до якого лізуть то одні, то другі. зубко, нинішній директор "троянди" - іще той опозиціонер був, критикував владу, був довіреною особою опозиційних кандидатів у президенти. а сам під шумок хапав. женився на дівці, на 25 років молодшій, купив хатку у вінниці, квартирку, шуби її норкові купляє. машину - кращу, як у губернатора то його "опозиційні" друзі позавідували і рішили на його місце стати - факт! скоро все тайне стане явним.

містер |

23:12 20 Лютого, 2013

 

 

(+3)

то що оженився на молодшій , гарній та розумній - це факт, те що багато завідують- теж правда. а нащот хатки, шуб і машин - мабуть брехня. а чому багатенький папочка сина відправив на заробітки закордон бичкам хфости крутити? якась получається нескладуха...

Самый умный |

22:57 19 Лютого, 2013

 

 

(+3)

по-моему тут кто-то с кем-то чем-то не поделился. вот и имеем пиарный "разгром"...

Саша |

09:46 20 Лютого, 2013

 

 

(+4)

здається, просто під виглядом наведення порядку усувають неугодних керівників. говорять, що криза минула, а самі пропонують поставити на чолі інтернату "антикризових менеджерів"... з відеосюжету бачив, що рядові працівники скаржились на велике навантаження (кожен з вихователів доглядає за ледве чи не двома десятками хворих дітей, в той час коли мав би за кількома). з цього владна верхівка робить висновок, що винен директор... фінансування збільшуйте, панове, вводьте нові робочі місця - адже в медицині вже дорефрмувалися - кількість хворих стрімко зростає! а вони стрілочників шукають... до дядька-директора вчепилися... ну прийде той новий антикризовий малолітній менеджер в малиновому френчі і з чого він розпочне? як він змінить реальну ситуацію з перевантаженням, коли обіцялка королевська нічого не пообіцяла? "нагне" персонал - щоб мовчали, бо вижене з роботи? заставить жіночок-працівниць з дому носити борщ, щоб поліпшити раціон пацієнтів? коли загниває влада, вонючий смерід парфумами не заглушиш...

Ім′я не вказано |

10:27 20 Лютого, 2013

 

 

(+3)

зараз виділять кілька мільйонів на реконструкцію. закладуть відкати - відсотків 30, і новий антикризовий менеджер передасть їх на політкар"єру вищих керівників

Ім′я не вказано |

23:34 20 Лютого, 2013

 

 

(+2)

читаю висновки цього "скакодуба", аж смішно робиться. зразу видно що писака ... із літературного обєднання стожари. тренується на троянді. бідні опозиціонери, так звані громадські активісти, ви просто неудачники. хочете до корита , а якщо рилом не вийшли? пустити вас до корита, то завтра щоки будуть як у хомяка. нерийте нікому яму, бо один рив, то сам там опинився...люди добрі, схаменіться, що ви робите. обіцяли що "україну вперед" а вийшло шо в "глибокий зад"

Андрій Скакодуб |

00:10 22 Лютого, 2013

 

 

(0)

ім*я не вказано, цікаво читати ваші коменти. до вашої уваги, я з 2005 року займаюсь правозахисною та громадською діяльністю. на меті отримати владу ніколи не мав, хоча міг би мати. якщо вам плюють в спину, то ви ідете в правильному напрямку, тому на мене ваші коменти не впливають. рівень вашої невихованості, ницості та блюзнірства просто вражає.

Ім′я не вказано |

22:31 21 Лютого, 2013

 

 

(0)

всі списують на важкі умови. не вірю. в таких закладах зажираються директори. вони безсовісні!!! списують на те, що не виділяють кошти, а самі грабують все. директором такого закладу повинна бути жінка, а не цей небритий чоловік, якому доля цих дітей по-барабану.

Андрій Скакодуб |

00:15 22 Лютого, 2013

 

 

(0)

взагалі почитав коменти я здивувався. складається враження, що пише якийсь проплачений тупий троль. де висновки громадськості? чому не звільненій до цього часу директор? в нашому суспільстві сотні проблем, але виявляється. що завдяки продажним журнашлюхам ця влада легітімізує своє перебування при кориті. наша продажна вінниччина, тупорилий політикум і провінційне міщанство. в області, де перемагає постійно опозиція перемагає де-факто лише олдин опозиційний катеринчук. і це все завіядки нашій "незалежній" журналістиці, яка звикла продаватись за якусь пляжку коньяку та бутерброди. я завжди підписуюсь своїм прізвищем і плювати я хотів на те, що про мене поудмають.

невідомий |

00:53 31 Грудня, 2013

 

 

(+1)

Покращення вже сьогодні!Королевські обіцянки інтернату виявилися як і пенсії по тисячу евро мильною булькою.Так помогла працівникам інтернату,що їм збільшили робочу годину,вперше за історію інтернату працівники стали платити за автобус.Де обіцяні премії ,де матеріалка?Скакодуб ,де ж твій безкорисний захист працівників закладу "Троянди",чи у тебе не має вже сенсу боротися за директорське крісло?

колектив |

15:54 01 Січня, 2014

 

 

(0)

чому став оплачуватись проізд працівників буд.інтернату Антикризовий директор разом з інженером та деякими красунями бухгалтерського походження нализалися так що при повернені в Ладижин з іншого району розбили вщент іномарку яку надала КОРОЛЕВСЬКА як благодійну допомогу дітям щоб могли в лікарню добиратись.Директор нато він антикризовий вихід знайшов одразу ж думаю що не обійшлося без підказки одноі із красунь бухгалтерш.Надав більше десяти премій працівникам які інженер зібрав за кошти побитій автомобіль відремонтовано.А щоб розголосу не було пустили слух що автомобіль розбив водій Тодосієнко а щоб не базікав лишнього звільняют з роботи.Таким чином преміальні пішли не на закупівлю бензину.ДАЛІ БУДЕ ЩЕ ЦІКАВІШІ ФАКТИ

колектив |

22:12 05 Січня, 2014

 

 

(0)

Куди пішли зекономлені кошти буд.інт.В кінці кожного року зекономлені кошти розподіляли порівно кожний получав премію.В ЦЬОМУ році получили тільки ті що саме ближче знаходилися до тіла директора Мельника ну і ще голова профкома.Левову частину грошей одержала сама красива бухгалтерша.Воно і вірно вона саме більше працює за труди кожного місяця одержує помаксимуму за складність.ІНКОЛИ НАВІТЬ ДИРЕКТОР ІЙ ПОМАГАЄ ЗАКРИВШИСЬ В КАБІНЕТІ БУХГАЛТЕРА.Кроме того кожного місяця одержує по окладу преміальних.КОЛЕКТИВУ на все це начхати да і колективу як такого уже не існує.а от дружина директора скоро розбиреться з цією складністю.Далі буде ще цікавіше.

колектив |

20:20 08 Січня, 2014

 

 

(0)

Чому платят за автобус працівники буд.інт. Одна тільки бухгалтерша получила 12 тисяч гривень преміальних і за складність.ІНЖЕНЕР ПОЛУЧИВ ЩЕ БІЛЬШЕ.Інші бухгалтера одержало по десять тисяч гривень.НА РЕМОНТ РОЗБИТОІ АВТОМАШИНИ ДИРЕКТОРА МЕЛЬНИК потрачено більше 12 тисяч гривень.Ось куди бюджетні кошти пішли.З

Ім |

20:23 08 Січня, 2014

 

 

(0)

ЗА ЦІ кошти можна було б цілий рік возити безкоштовно робочих.Про це прекрасно знає голова тпрофкому.але чому вона мовчить можливо теж отримує преміальні.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте