Новини | без цензури!

1/3

Вінницький конкурс з WEB-дизайну став ... міжконтинентальним

На базі Вінницького національного технічного університету проходить 10-й відкритий конкурс з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

 


 Організаторами є ВНТУ, управління у справах сім'ї та молоді ОДА, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Вінницький міський палац дітей та юнацтва, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Вінниччини, Західно-Казахстанський інженерно-технологічний університет.


Конкурс став ... міжконтинентальним. Юні учасники із Чилі, Індонезії, В’єтнаму, США, Ірану, Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Індії, Китаю, Португалії, Чехії, Польщі, Казахстану, Молдови, Білорусі, Росії, України подали на нього 900 робіт. До речі, паралельно з вінницьким проходить конкурс ІТ-технологій в Архангельську, куди надійшло вп’ятеро менше робіт.


Уперше роботи приймались автоматизовано — з використанням програми, на яку вчені ВНТУ отримали авторське право.


Стартував конкурс у “політесі” 10 років тому — стараннями доктора технічних наук, професора Олександра Романюка, першого проректора ВНТУ. За його словами, конкурс орієнтований не на відмінників, а на талановитих. Як кажуть організатори, основне завдання цих творчих інтелектуальних змагань – дати можливість юним талантам спробувати себе і оцінити рівень своїх знань і вмінь порівняно з однолітками.
40 суддів з різних країн оцінюють майстерність конкурсантів, перевіряючи роботи в on-line режимі і визначаючи переможців у 9 номінаціях: інформаційне наповнення, графічна реалізація, програмна реалізація, 2D-растрова графіка, 2D-векторна графіка, ЗD-графіка, GIF-анімація, Flash-анімація, ЗD-анімація.

Поділитись новиною:

18 Квітня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Володимир ПРИСЯЖНЮК

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020