Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Політичний майданчик

Яценюк – Януковичу та ПР: "На вас лежатиме відповідальність в разі будь-яких зіткнень і провокацій

"Звертаємось персонально до президента, його Партії регіонів і всіх, хто організовують звезення людей за гроші на суботу і на неділю – не робіть провокацій", - сказав голова Політради ВО "Батьківщина" та фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на брифінгу в Штабі національного спротиву на Майдані в четвер, 12 грудня.

 
13 Грудня, 2013

Царьов: Заклики священика брати в руки зброю, вішати і вбивати - це виклик суспільству

Заклики священика брати в руки зброю, вішати і вбивати – це виклик суспільству, наруга над основами моралі та віри. Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Олег Царьов, коментуючи резонансне відео, що з'явилося в Інтернеті і на якому священик проповідує ненависть та кровопролиття в оточенні людей із символікою «Свободи».

13 Грудня, 2013

Євросоюз вже розрізняє українську владу і український народ - Безсмертний

Прийнявши резолюцію щодо України, Європарламент дав важливі сигнали і для української влади, і для українського народу. Про це заявив представник «Третьої Української Республіки» Роман Безсмертний.

 
13 Грудня, 2013

Суд застосував особисте зобов’язання щодо тернопільських свободівців

12 грудня 2013 року в Тернопільському міськрайонному суді відбулося засідання у справі нібито блокування Тернопільської обласної державної адміністрації активістами Тернопільського майдану – Володимиром Стаюрою, Марією Чашкою та Марією Баб’юк. Тернопільське обласне управління міліції та обласна прокуратура намагалися посадити свободівців під домашній арешт. Однак щодо підозрюваних було застосовано найбільш м’яку міру запобіжного заходу – особисте зобов’язання. 

 
13 Грудня, 2013

Олег Тягнибок: «Влада – як нечисть. Вона діє лише вночі»

Наше основне завдання – зберегти Майдан! Що більше людей збиратиметься на Майдані Незалежности, то більше шансів для перемоги є в української нації. І ганьба тій владі, яка застосовує силу до мітингувальників, яка не відпускає з роботи б’юджетників, залякуючи їх, яка зганяє до Києва військовиків та спецпризначенців для розгону протестувальників. Але, попри Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок 12 грудня 2013 року, виступаючи на Майдані Незалежности.

13 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі