Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Політичний майданчик

Над пропастью во лжи

В очередной раз иллюзии украинских евроинтеграторов о райской жизни в Евросоюзе разбиваются о суровую реальность. Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) обнародовал аналитический материал «Доклад о переходе», в котором четко говорится, что страны Восточной Европы никогда не смогут догнать западноевропейские государства по уровню жизни, пишет Виктор Медведчук на сайте Украинский выбор. 

12 Грудня, 2013

Шевченківський райсуд відклав розгляд адмінсправ проти 9 активістів

Шевченківський районний суд Києва відклав розгляд справ відносно 9 активістів Майдану, яких сьогодні викликали до суду за начебто влаштування безладів в ніч з 10 на 11 грудня при розгоні акції протесту. Про це повідомив народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан.

12 Грудня, 2013

Тягнибок: «Влада у різних регіонах країни розпочала репресії проти активістів Майдану»

Попри те, що зараз влада нібито пішла на деякі дрібні поступки і апеляційний суд ухвалює окремі позитивні рішення щодо політв’язнів Майдану, політичні репресії продовжуються, зокрема зараз вони розпочалися в різних регіонах країни проти активістів місцевих майданів. Про це 12 грудня 2013 року під час брифінгу у Штабі національного спротиву заявив Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

 
12 Грудня, 2013

Влада сфабрикувала справу проти активіста Панаса, щоб виправдати дії «Беркуту»

Влада активно продовжує фабрикувати справи проти активістів Майдану, виправдовуючи безпідставне застосування сили бійцями спецпідрозділу «Беркут» щодо мирних мітингувальників 30 листопада та 1 грудня 2013 року.

 
12 Грудня, 2013

Оксана Калетник: Губернатор Мовчан не є самостійним у прийнятті рішень

Голова Вінницької обласної державної адміністрації на сьогодні не здатен самостійно приймати рішень, потрібних для регіону. 

12 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі