Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Політичний майданчик

Білоцерковець: Бюджетників звозять до Києва за усною вказівкою з Адміністрації Президента та апарату кабміна

Адміністрація Президента та апарат кабміну розіслали всім главам обласних і районних адміністрацій України усне розпорядження щодо обов’язкової присутності бюджетників, працівників адміністрацій та представників силових відомств на заходах на підтримку дій Президента та уряду. Про це заявив голова молодіжного крила «УДАРу» Дмитро Білоцерковець.

 
12 Грудня, 2013

Заява групи позафракційних народних депутатів України

Сьогодні народний депутат Володимир Литвин запропонував заяву групі позафракційних народних депутатів, які підтримали проект Постанови Верховної Ради України «Про невідкладні заходи з подолання політичної кризи в Україні» №3723 від 03.12.2013 року.

12 Грудня, 2013

Влада не бачила грибок у школі, поки його не побачив нардеп Бригинець

Головне управління Держсанепідемслужби у Донецькій області, у відповідь на звернення Бригинця щодо необхідності провести термінову перевірку школи №2 міста Авдіївка, стеля спортзали якої вкрита грибком, попросила дозволу на проведення цієї перевірки у Держсанепідем служби України.

12 Грудня, 2013

Запровадження санкцій означатиме повний колапс для української влади - Ігор Уманський

У керівництва української держави залишилося досить мало часу, аби схаменутися та змінити свою поведінку, запобігши введенню санкцій з боку міжнародної спільноти. Таку думку висловив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Ігор Уманський.

 
12 Грудня, 2013

Іван Томич: Рух до Європи – це шанс використати аграрний потенціал України

Заява Януковича щодо того, що у разі підписання Угоди з Євросоюзом могли би виникнути складнощі в аграрному секторі України, безглузда. Вона перекреслює всі дії його влади, його уряду, його Міністерства аграрної політики, які протягом двох років поспіль роблять кроки щодо входження у європейське співтовариство. Таку думку висловив Іван Томич, Президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Почесний президент Асоціації фермерів та приватних землевласників.

12 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі